Telefon takip programı varmı?

itikat85864

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
608
1
hayırlı kandiller
kullanışlı telefon takip programi arıyorum
karşı tarafın vhatsapp mesajlarinı aramalarını normal mesajlarını vs görmek istiyorum.Karşı telefona ayar yapabilirim sorun yok
Not:Telefon Android

Son düzenleme:

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
150
New World
Merhaba,

Apple ürünlerinde "iPhone'umu Bul" seçeneğini açarsanız sürekli takip halinde olursunuz.

Android ise aşağıda ki link üzerinden resmi programı indirebilirsiniz;

Link ==> AXPA

Bilginize,

Son düzenleme:

itikat85864

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
608
1
Merhaba,

Apple ürünlerinde "iPhone'umu Bul" seçeneğini açarsanız sürekli takip halinde olursunuz.

Bilginize,

Telefon android hocam yukarıda belirtmemisim simdi düzenledim

Merhaba,

Android ise aşağıda ki link üzerinden resmi programı indirebilirsiniz;

Link ==> AXPA

Bilginize,

Ücretsiz olursa isime daha cok yarayacak hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
hayırlı kandiller
kullanışlı telefon takip programi arıyorum
karşı tarafın vhatsapp mesajlarinı aramalarını normal mesajlarını vs görmek istiyorum.Karşı telefona ayar yapabilirim sorun yok
Not:Telefon Android

Merhaba,
Hayırlı Kandiller Ücretsiz bir program bulmanız zor Önerdiğim Android İşlemli Uygulama find my kid istediğiniz konular ücretsiz bulamazsınız

"Elif

Katılımcı Üye
8 Ara 2018
507
44
26
Merhaba, art niyetli kişiler tarafından sıklıkla kullanılan bir yöntem olan Wifi ağı kullanarak, aynı ağa bağlı cihazların içerik bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu konuda yardımcı olmak üzere hazırlanmış pek çok program mevcuttur. Bunlardan bazıları Sniffer, BusyBox, Spoofing gibi casus pro yazılımlarıdır. Örneğin Wifi ağı kullanılan yöntemde WhatsApp Sniffer kullanarak aşağıdaki adımlarla casusluk yapabilirsiniz:

1. Adım: İndirmek istediğiniz Sniffer uygulamasını akıllı telefonunuza veya tabletinize indirin.
2. Adım: Google Play’den (veya App Store’dan) BusyBox uygulamasını da indirin,
3. Adım: WPA/WPA2 ağlarına bağlı iseniz ARP-Spoof kutusuna izin verin,
4. Adım: Başlat butonuna basıp takip etmeyi istediğiniz cihazın bilgilerini görüntüleyin.

Bunun haricinde uzaktan erişim için ise Spynote işe yarardır. @ByZehirx konularına göz atmanızda fayda var.

İlgili konuya giderek inceleyebilirsiniz. Tıkla

İmmortalTürk1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2019
414
24
Merhaba, değerli üye. Telefonu takip etmek için karşı telefondaki maillerden birini kendi cihazınıza ekleyin ve cihazını bul uygulamasını indirerek takip edebilirsiniz. Bir diğer yöntem olarak mesajları okumak için karşı cihaza bir rat atmalısınız. Ratı kontrol ederek kimlerle konuşuluyor vs öğrenebilirsiniz. Karşı cihazın ne zaman çevrimiçi olduğunu ve ne kadar çevrimiçi kaldığını öğrenmek istiyorsanız WARADAR indirebilirsiniz.

Link

Son görülmesi kapalı ve öğrenmek istiyorsanız weLog kullanabilirsiniz. Bunun sayesinde son görülmesi kapalı olsa bile ne kadar aktif kalmış ve ne zaman çıkmış olduğunu görebilirsiniz.

Welog

Son olarak eklemek istediğim wp plus indirerek iletildi gibi özellikleri gizleyebilir başkaları çevrimiçi olduğunda wp de olmasanız bile bildirim alabilirsiniz.

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Merhaba değerli üye öncelikle şu posttan yararlanabilirsiniz ----> https://www.turkhackteam.org/8650880-post7.html

RAT & Keylogger için aşağıdaki posta bakabilirsiniz.

RAT & Keylogger Arşivi

mSpy uygulaması ile; Aramaları düzenleme Konum takip Anlık mesajlaşma izleme Depolama Erişimi Keylogger gibi özellikleri kolayca kullanabilirsiniz. Ek olarak bahsettiğiniz gizlilik durumu bu programda bulunmaktadır. Kullanıcı telefonunda bu uygulamanın olduğunun farkına varmayacaktır.
Bu programa alternatif olarak yine izleme işlemi için üstlerimin atmış olduğu Keylogger & Ratları da Kwetza adlı araç ile gizleyebilirsiniz. Bu araç sayesinde de örnek veriyorum zararlı yazılımı whatsapp ile gizlediniz kullanıcı telefonunda whatsappı sorunsuz kullanacaktır fakat arka planda sizin zararlı yazılımınızda çalışmaya devam edecektir.

Telefon izlemek için İlgili telefona fiziksel erişiminizin bulunuyorsa isterseniz mSpy adlı uygulamayı kullanabilirsiniz sizlerin isteğiniz doğrultusunda tüm bilgilere hatta daha fazlasını sizlere vermektedir artı olarak telefonda kurulu olduğu anlaşılmamaktadır fakat virüs olarak devam etmek istiyor iseniz ahmyth adlı uygulama ile bir .apk virüs oluşturabilirsiniz. Programın telefonda sürekli kalması adına Kwetza adlı araç ile oluşturmuş olduğunuz virüs programını herhangi bir orijinal dosya ile birleştiriniz. Örnek vermek gerekirse Instagram, eğer kullanıyor ise Instagram'a kendi virüsünüzü yerleştirdikten sonra bu uygulamayı tekrardan telefonuna yükleyiniz. Virüs sorunsuz çalışmaya başlayacaktır ve kurban hiçbir şey algılamadan Instagram ve telefonunu kullanımına devam edecektir. Instagram örnek olarak vermiş bulunmaktayım kullanıcının uygulamalarına göre değişkenlik gösterebilir. Son olarak da yaptığınız bu işlemin bir suç olduğunu unutmayınız. İlgili konu linkleri;
https://www.turkhackteam.org/google...id-cihazlari-ele-gecirin-vitallion-r4v3n.html
https://www.turkhackteam.org/google...jinal-apkye-zararli-yazilim-gizleyin-qwx.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.