Telefon-usb-wifi

12 Tem 2014
92
0
TÜRKİYE
Selamün aleyküm THT ailesi , geçtiğimiz günlerde telefonumu ara kablo ile bilgisayara bağlayıp WiFi özelliğini açıp aynı zamandada taşınabilirligi aktiflestirip bilgisayarıma(masa üstü) o şekilde internet sağlayabiliyordum , fakat şimdi 15 ocaktan sonra bildiginiz gibi wifi açmak ücretli oldu ben bu şekilde kablo ile bilgisayarıma internet saglasam taşınabilirliği açıp ücret gelir mi bana ? Taşınabilirlik teşekkür USB ile bağlan butonu çıkıyor oradan yapıyorum .. ilginiz için şimdiden teşekkür ederim THT ile kalın 🌹

noonebey

Katılımcı Üye
14 Ocak 2019
590
10
Uzay
Dostum para verip aldımız interneti paylasıma açtımızda ek ucreto olayı sacma geldı duymustum ama dogru değil bence sonucta o interneti alıyoruz parasını verip açıp açmamakta bizim tercıhımız benim fikrim bu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.