telefon wi-fi hk.

Promuhammed82

Yeni üye
19 Mar 2017
4
0
Sa arkadaşlar benim telefonum bi wifiye bağlandı biligisayarımıda bağlamak istiyorum olmuyo (wifinin şifreyi bilmiyorum teldeki bi hack uygulaması hackledi ne yapabilirim yardımmmmmm) :yo:mml:D

debugmode

Yeni üye
12 Eyl 2007
33
0
__asm { }
Muhtemelen wps üzerinden hack girişimi yaptınız. Bilgisayarınıza Dumpper-Jumpstart gibi kullanımı basit yazılım kurarak bilgisayarınızda hedef wifi tekrardan hackleyin. Ekranda internetin şifresini göreceksiniz.
Telefonunuzda root bulunuyorsa şifre gösteren uygulamarı kullanmanız yeterli olacaktır.

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Hangi program ile hacklediniΖ ? Ve wifi adi neydi?

Sorunuzun cevabi;

192.168.1.1 yazin google girin sifre sorma yeri gelir. Oraya admin admin yazin (buyuk ihtimal girer) sonra sag kosede bilgiler var orda wifi sifresini bulursun,yazar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.