Telefona reset attım ama Google Hesabımı Unuttum!!

1wexter1

Katılımcı Üye
24 Eyl 2021
922
648
Uzayda1yer
Benim Samsung A710f var sisteme reset attım.

Şimdi benden bu cihaza bağlandığım daha önceki Google Hesabını istiyor giriş için ama

ben ne hesabı hatırlıyorum ne şifreyi böyle olunca cihazı kullanamıyorum(yani hesapı vs. bulamazsam telefon çöp olucak) bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:

Licht

Katılımcı Üye
7 Kas 2021
450
935
Layer7

Şimdi benden bu cihaza bağlandığım daha önceki Google Hesabını istiyor giriş için ama

ben ne hesabı hatırlıyorum ne şifreyi böyle olunca cihazı kullanamıyorum bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim.
Öncelikle Merhaba,

Geçici olarak yeni bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz ve onu kullanıp telefona erişim sağlayabilirsiniz.
Telefona erişim sağladıktan sonra google yardım merkezine girip "e-postamı unuttum" seçeneğinden oradaki bilgileri doldurarak e-posta adresini öğrenebilirsin.
Daha sonra hatırlıyorsan şifreni girerek hatırlamıyorsan tekrardan
"şifremi unuttum" seçeneğinden bilgilerini doğru girerseniz şifrenizi öğrenebilirsiniz.

iyi formlar dilerim
:)

1wexter1

Katılımcı Üye
24 Eyl 2021
922
648
Uzayda1yer
Öncelikle Merhaba,

Geçici olarak yeni bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz ve onu kullanıp telefona erişim sağlayabilirsiniz.
Telefona erişim sağladıktan sonra google yardım merkezine girip "e-postamı unuttum" seçeneğinden oradaki bilgileri doldurarak e-posta adresini öğrenebilirsin.
Daha sonra hatırlıyorsan şifreni girerek hatırlamıyorsan tekrardan
"şifremi unuttum" seçeneğinden bilgilerini doğru girerseniz şifrenizi öğrenebilirsiniz.

iyi formlar dilerim:)

ama sorun şu ki hiçbir şekilde bir linke vs. girilmiyor telefondan(yazrdım merkezine vs. de giremiyor)

ben ne hesabı hatırlıyorum ne şifreyi böyle olunca cihazı kullanamıyorum bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim.

+++ sorun Güncel lütfen bilen birisi yardımcı olsun

DaRkCheRRy

Üye
5 Nis 2016
215
1
Tokyo

ben ne hesabı hatırlıyorum ne şifreyi böyle olunca cihazı kullanamıyorum(yani hesapı vs. bulamazsam telefon çöp olucak) bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim.
1-

2-

Bu iki video sorununa çözüm olabilir.

Gamboo

Yeni üye
23 Mar 2021
1
1
TURKEY

"Fastboot Rom" tabirini kullanarak ararsan işini görebilir belki. Az önce dediğim tabiri ararken karşına "Recovery" adında yeni bir tabirlede karşılaşabilirsin, hiç şaşırma bu senin için tanıdık gelecek çünkü yaptığın işlemler ve "Hard Reset" diye tabir ettikleri işlemin adı "Recovery". Recovery'e format diyeceksek eğer Bootloader'da fastboot rom flaş etmek yeni bir başlangıçtır :) Kolay gelsin.

1wexter1

Katılımcı Üye
24 Eyl 2021
922
648
Uzayda1yer
1-

2-

Bu iki video sorununa çözüm olabilir.

"Fastboot Rom" tabirini kullanarak ararsan işini görebilir belki. Az önce dediğim tabiri ararken karşına "Recovery" adında yeni bir tabirlede karşılaşabilirsin, hiç şaşırma bu senin için tanıdık gelecek çünkü yaptığın işlemler ve "Hard Reset" diye tabir ettikleri işlemin adı "Recovery". Recovery'e format diyeceksek eğer Bootloader'da fastboot rom flaş etmek yeni bir başlangıçtır :) Kolay gelsin.

Teşekkür ederim Yardımınız için deneyeceğim her ikisini de.

1wexter1

Katılımcı Üye
24 Eyl 2021
922
648
Uzayda1yer
Merhaba,
Geçici olarak bir hesap oluşturun, daha sonra e-postamı unuttum yapar bilgilerinizi alırsınnız.

geçiçi olarak bir hesap oluşturma diye bir seçenek yok.

Yazan yazı şu "bu cihaz sıfırlandı. devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir google hesabı ile oturum açın"

bu yazıyor ben daha önceden girdiğim google hesabını bilmiyorum

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
geçiçi olarak bir hesap oluşturma diye bir seçenek yok.

Yazan yazı şu "bu cihaz sıfırlandı. devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir google hesabı ile oturum açın"

bu yazıyor ben daha önceden girdiğim google hesabını bilmiyorum
Merhaba,
Sorununu anladım maalesef ya format atman gerekecek yada root atman gerekli.

1wexter1

Katılımcı Üye
24 Eyl 2021
922
648
Uzayda1yer

Bunu denedim ama o gösterdiği yerde link yok onun yerine https... bilmem ne sitesi olarak gözüküyor onu copy ve web search yaptım
ama telefon reddetiyor siteye bağlanmayı(redettme sebebi telefon çalıntı olup olmadığını algılamak ama saçma bir sistem uğraştıyor)

Bide Ben intarnetten telefona eski sürümleri hardreset denedim çünkü biliyorsunuz ki eski sürümlerde
bug bür sürü var ve bende bu bugdan yaralanabileceğimi düşündüm ama eski sürümü yüklesemde
sürümü güncelliyor otomatik olarak sistem ama en güncel hali olmuyor farklı bir versiyon oluyor
girişekranı vs.

Yani bu sorunu bu şekilde çözebilir miyim?

Maraşlı__

Yeni üye
15 Tem 2021
20
7
18
Bunu denedim ama o gösterdiği yerde link yok onun yerine https... bilmem ne sitesi olarak gözüküyor onu copy ve web search yaptım
ama telefon reddetiyor siteye bağlanmayı(redettme sebebi telefon çalıntı olup olmadığını algılamak ama saçma bir sistem uğraştıyor)
O zaman tek yol pc aracılığıyla telefona yeni sistem yüklemeniz android 9/10 fln KESİN ÇÖZÜM OLUR BU

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.