telefona root atamıyorum

frdikuru67

Yeni üye
26 Haz 2016
18
0
Beyler lg g4 telefonum var iroot kingo root vb. Programları denedim root atamadım sürekli root failed diyor ne yapmam gerek.

JOvbDo.jpg

Son düzenleme:

plugass

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
369
0
Manisa
Root işlemlerini öyle saçma yöntemler deneyerek yapmaya çalışmayın.
Biz root'u herzaman Odin ile atarız :)

Kingroot'muş o'muş bumuş şumuş onlarla vakit harcayarak vaktinize yazık etmeyin.

İlk olarak örnek vermek gerekirse benim telefonumun kod adı : SM-G531F

bunun ben rooted firmware'sini yani rootlanmış firmware'sini buluyorum indiriyorum yanında odini indiriyorum.

Telefonu download moduna alıyorum. Eğer download moduna almayı ve root atmayı bilmiyorsan daha doğrusu odin bile hayatın boyunca kullanmadıysan konularımın sana yardımının dokunacağına inanıyorum

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Merhabalar, İlk öncelikle Ayarlar-Cihaz Hakkında kısmından cihazınızın modelini öğrenin.
2- Ayarlardan geliştirici seçeneklerinden Oem Kilidini ve usb hata ayıklamayı açın.
3- Cihazınızın Modelini Google'da yazarak twrp, süpersu zip veya "kingroot" denen saçma program yerine CF-Auto-Root dosyasını modelinize uygun bulup odinden atabilirseniz oto olarak kendisi root atacaktır.
Odin Kısmına nasıl erişirim?
2. maddeyi yaptıktan sonra cihazınızı kökten kapatın Telefonu USB Bağladıktan Hemen Sonra Power Ve Ses Açma Tuşuna Basın..

Ekranda Download Mod Gözükecektir. tekrardan ses açma tuşuna basın veya ses kısma tuşuna odine ordan ulaşırsınız. daha sonra modelinize ait cf-auto-root dosyası ve odin programlarını netten pc'nize indirip uygulayın. pda kısmından cf-autoroot dosyasını açıp start edin sonra bam! root success... Anladıysanız Sorun çözülmüştür iyi günler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.