Telefona root atma

crackms

Katılımcı Üye
11 Nis 2021
295
161
cehennem
1. Adım: Cihaz modelinizi öğrenin ve verilerinizi yedekleyin.

2. Adım: Windows için KingoRoot‘u indirin ve kurun.

3. Adım: Telefonunuzda USB Hata Ayıklama Modu‘nu ve OEM Kilidi‘ni açın.

4. Adım: PC’nizde Android Root programını çalıştırın, ardından telefonunuzu USB kablosuyla bağlayın.

5. Adım: Root atma işlemini başlatın ve işlem tamamlanana kadar bekleyin.

Cihazınıza root atmaya başlamadan önce birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle telefonunuzdaki tüm içeriği yedeklemeniz gerekir. Eğer cihazınızda bir hata meydana gelirse bu yedekleme sizi büyük bir dertten kurtaracaktır. Ayrıca telefonun şarjının yüzde 50 ve üzeri dolu olduğundan emin olmanız sorunsuz bir root işleminin gerçekleşmesine imkan sağlayacaktır.

bunları bir deneyin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.