Mobil Telefona şifre koyamıyorum

fr3nd

Yeni üye
16 Ocak 2019
26
0
Telefona şifre katmak istediğimde PIN istiyor ve pini bilmiyorum.(ve muhtemelen kapanmış numarama ait)
Ne Yapmam Gerekiyor ?
16b2Rb.png

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
İstediği pin şifresi kullanmakta olduğun operatör hattının pin şifresi değil.
Senden istediği pin şifresi; telefonda şuan mevcut olan, kullandığın pin şifresidir.

24 Şub 2019
245
2
Kapanmış numarana ait olamaz olsa bile sen o numarayı yazdıysan olmuştur yani sana kısa ve öz şekilde anlatayım orada pın dediği şeyin şifreden farkı yok onuda ilk etapta sen ayarlıyosun telefon gerçek pınını otomatik algılamıyor yani sen giriyorsun oraya değeri ilk etapta, önceden ayarlamış olunan bir değer o, mesela benim pınım 9912 diyelim ama telefon kilidine pin ayarlarken oraya 6514 de yazsam oluyor yani şifreyle aynı hesap

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
merhabalar iyi akşamlar hard reset işlemi için telefonunuzu kapatınız eğer kapanmıyor ise arka kapağı çıkararak bataryayı çıkartınız sonrasında ise telefonu power tuşundan eğilde volume up+volume down+home(middle) tuşlarına basılı tutarak telefonu open konumuna getiriniz eğer telefon panel mode değilde download mode girer ise bu sefer volume down+volume up+home(middle) tuşlarına basarak
telefonu reboot edin o zaman panel mode gireceksiniz orada wipe data factory reset işlemi yaptıktan sonra tekrar reboot işlemi gerçekleştiriniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.