Telefonda Aşırı Takılma Sorunu Nasıl Çözülür?

depeaw

Üye
14 Mar 2017
66
3
Merhaba Sayın THT severler;
Tekno Spark Go 2023 telefonum var 3+3gb ram 64gb hafıza bu telefonla PUBG Mobile ve Mobile Legends oynarken aşırı takılma oluyor oynatmıyor buna bir çözüm varmıdır acaba düşük grafiklere çektim varsa nedir şimdiden teşekkürler.

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,113
348
Tekno Spark Go 2023 telefonum var 3+3gb ram 64gb hafıza bu telefonla PUBG Mobile ve Mobile Legends oynarken aşırı takılma oluyor oynatmıyor buna bir çözüm varmıdır acaba düşük grafiklere çektim varsa nedir şimdiden teşekkürler.
Selamlar
Öncelikle, yaşadığın sorun için üzgünüm. Belirttiğiniz telefonun sistem özelliklerini gözden geçirdim ve maalesef belirttiğiniz oyun kategorisi için yeterli olmadığını fark ettim Bu nedenle yaşadığınız ısınma ve donma gibi problemleri anlayabiliyorum.
Size önerebileceğim tek çözüm, oyun hızlandırma programları gibi uygulamalar olabilir. Ancak, bu tür uygulamaların her zaman etkili olmadığını belirtmek isterim. Maalesef, daha üst seviye bir cihaza geçmeniz gerekiyor.

hayırlı geceler dilerim :)

depeaw

Üye
14 Mar 2017
66
3
Selamlar
Öncelikle, yaşadığın sorun için üzgünüm. Belirttiğiniz telefonun sistem özelliklerini gözden geçirdim ve maalesef belirttiğiniz oyun kategorisi için yeterli olmadığını fark ettim Bu nedenle yaşadığınız ısınma ve donma gibi problemleri anlayabiliyorum.
Size önerebileceğim tek çözüm, oyun hızlandırma programları gibi uygulamalar olabilir. Ancak, bu tür uygulamaların her zaman etkili olmadığını belirtmek isterim. Maalesef, daha üst seviye bir cihaza geçmeniz gerekiyor.

hayırlı geceler dilerim :)
Çok teşekkür ederim hızlandırma uygulaması öneriniz var mı?

Birde 10bin TL ye kadar bütçe toparlayabilirim hangi cihazı önerirsiniz.
Hayırlı ramazanlar 🙏🏼

Moderatör tarafında düzenlendi:

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
935
574
Merhaba,
Telefondan kaynaklı bir şey olduğu için maalesef yapabileceğiniz fazla bir şey yok. İşinize yaramayan uygulamaları silmek telefonu biraz rahatlatacaktır. Size önerim galaxy A32 alabilirsiniz. Yuso'nun dediği telefonda kasma yapmayacağını düşünüyorum.

İyi forumlar.

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,113
348
Çok teşekkür ederim hızlandırma uygulaması öneriniz var mı?

Birde 10bin TL ye kadar bütçe toparlayabilirim hangi cihazı önerirsiniz.
Hayırlı ramazanlar 🙏🏼
Tekrardan Merhabaa
Arkadaşların önerilerine ek olarak, Tecno Spark 20 Pro modeline de bir göz atmanızı tavsiye ederim.
Size de hayırlı ramazanlar 🙏🏼

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.