Çözüldü Telefonda bişey açık değil ama reklam vs cıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darystone

Katılımcı Üye
8 Tem 2009
860
0
Arkadaşlar normal telefonda uygulamada vs gezinirken galeri de dahil reklam çıkıyor ne yapmalıyım?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MxRohst

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
453
0
Merhaba...
Virüs vardır diye düşünüyorum.
Öneri=>
SD veya hafıza yı çıkar başka pc de scanner sonra tl içinde sim cıkar tl boot menusunden sıfırdan format at ama telin kendi hafızasını boot menuden sil
Sorun çözülcektir diye düşünüyorum
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN
Büyük ihtimal virüs kapmış ve tehlikeli bir virüs her yerde açıldığına göre . :)

Bilgilerinizi, resimlerinizi bilgisayarınıza alıp format atmanızı öneririm .

EppekAdam

Üye
3 Tem 2016
140
0
Ankara
-Uygulama Erişebilirliği (Bir Uygulama Zorla Yolluyordur Bildirim vb.)
-En son bilinmeyen Kaynak yüklenmesi Sonucu Virüs Bulaşması ( Format Sebebi Dosya Kaynaklarına Virüs Uzanması vb.)
-Eset Nod32 Kurarak Detaylı Tarama Yapın ( Kurduğunuz Programın İçindeki Dosya uzantısı Bildirime Sebeb Olabilir (Taramada Bulursa Kaldırın Virüs ün Uzantısı Gittikçe Artacaktır.)
Saygılarla..

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,753
1,541
Sağlam güvenlik uygulamalarından birini yükleyip tarama yapabilirsiniz, olmadı telefonu sıfırlayın hallolacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.