Telefonda Gizlilik Nasıl Sağlanır?

BaşbuğBey

Katılımcı Üye
5 Nis 2022
289
113
Anıtkabir
Vpn indir ama Apk olarak ayrı yetten gizli sekmede gez işin bittikten sonra kaydedilen geçmişi ve çerezleri dosyalardan sil IP adresini değiştirir bu seni tam anlamda gizlenmeni sağlamaz abi büyük oranda gizlenirsin ve telefonda kanıt bırakmaz gibi bişey
İyi günler

aslanmax75

Uzman üye
19 Nis 2014
1,477
3
120
Cyber Space
Tor browser veya ücretli VPN'ler kullanabilirsin ancak ülkelerin cumhurbaşkanlarının telefonlarında dahi zararlı yazılımlar tespit ediliyor. Gizlilik diye bir şey olduğunu pek düşünmüyorum

BaşbuğBey

Katılımcı Üye
5 Nis 2022
289
113
Anıtkabir
Zaten dediğim gibi gizlilik yoktur BitCoin'de bile kullanıcı kimliği Anonim kalıyo ama aktarılan BitCoinler halka açık defterlere kaydediliyor sende BitCoin Mixeri gibi bir IP Mixeri yapabilirsen gizlenirsin o da ne kadar güvenli olur o da muamma

BaşbuğBey

Katılımcı Üye
5 Nis 2022
289
113
Anıtkabir
Müşteri hizmetlerini arayıp ne demem lazım?
Aylık ücretlendirme ile Statik IP alıcam dersin tamam derler internet sağlayıcına göre değişir
1 Ocak 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Statik IP hizmetinin fiyatı vergiler dahil aylık 39,90 TL'dir.
Bu bildiğim kadarıyla en son fiyat Luciancoder'in de dediği gibi Temp Mail kullan gizli sekmede gez büyük oranda gizlenirsin

kurononyanko

Katılımcı Üye
6 Şub 2022
534
5
397
Bu kadar mı aklınız çalışmıyor?
Adamın konularını inceledim. Adam boş muhabbet olsun, kervan yürüsün diye aptalca soruları, kasıtlı olarak soruyor yazık sizlere.

kurononyanko

Katılımcı Üye
6 Şub 2022
534
5
397
1. Kimseyi aşşağılama boş muhabbet olsa bile 2. adam bu işlere yeni başlamış temel kavramlar henüz oturmamış sen bildiğin için sana boş geliyor
ilk konusuna bak. ve sorma şekillerine.
Bu adam 3 senede kendine hiçbir şey katmadığı gibi gerilemiş mi?
Yada hiç mi araştırma gücü yok? Googleye yazılsa bile fixlenecek problemlere sahip? Benim bilip bilmemem ile alakalı değil. Mantık. Bu adamın araştırma gücü yok. Yada foruma boş içerik üreten bot.
2010 girişliyim. Burdaki eskiden istenen yardımları görsen. Matematik problemi çözmek kolay dersin ;)

BaşbuğBey

Katılımcı Üye
5 Nis 2022
289
113
Anıtkabir
ilk konusuna bak. ve sorma şekillerine.
Bu adam 3 senede kendine hiçbir şey katmadığı gibi gerilemiş mi?
Yada hiç mi araştırma gücü yok? Googleye yazılsa bile fixlenecek problemlere sahip? Benim bilip bilmemem ile alakalı değil. Mantık. Bu adamın araştırma gücü yok. Yada foruma boş içerik üreten bot.
2010 girişliyim. Burdaki eskiden istenen yardımları görsen. Matematik problemi çözmek kolay dersin ;)
Haklı olduğun çok fazla konu var ama benim sana çıkışma nedenim aşşağılaman yöneticiye rapor ederiz olur biter

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.