Telefonda Ses Degistirme ? (ANDROID)

S0ftware

Katılımcı Üye
18 Nis 2019
262
0
Belarus
Telefonda baskasiyle konusurken sesimi nasil degistirebilirim ? hangi program ise yariyor ?

BAKIN LUTFEN DUZGUN OKUYUN "baskasiyle konusurken sesimin degismesini istiyorum kaydedilen sesi degistirmeyi degil"

Google Play Store daki cogu applicationu denedim hepsi "sadece onceden kaydedilen sesleri degistiriyor"
bana canli konusurken sesi degistiren bir tane application lazim...

Bunun icin hangi uyugulamalari kullanabilirim ? bilen yardimci olsun lutfen onemli

Son düzenleme:

S0ftware

Katılımcı Üye
18 Nis 2019
262
0
Belarus

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
95
Gaziantep
Merhaba telefon kulaklığını bilgisayarınıza bağlayın ve oradan ses değiştirme programından konuşun. Telefon mikrofondan uzak dursun ki gercek sesinizle karışmasın. Telefonu hoparlöre yakın koyun . İşleyiş şöyle , Siz mikrofondan konuşacaksınız ve bilgisayar değiştirip hoparlorden geri çıkartacak o sesi ve hoparlore az bir şey yakın olan telefonunuzun mikrofonuna iletecek ve böylelikle karşı tarafa sesiniz değiştirilmiş şekilde gidecektir.

S0ftware

Katılımcı Üye
18 Nis 2019
262
0
Belarus
Merhaba telefon kulaklığını bilgisayarınıza bağlayın ve oradan ses değiştirme programından konuşun. Telefon mikrofondan uzak dursun ki gercek sesinizle karışmasın. Telefonu hoparlöre yakın koyun . İşleyiş şöyle , Siz mikrofondan konuşacaksınız ve bilgisayar değiştirip hoparlorden geri çıkartacak o sesi ve hoparlore az bir şey yakın olan telefonunuzun mikrofonuna iletecek ve böylelikle karşı tarafa sesiniz değiştirilmiş şekilde gidecektir.

Iyi ama hoparlor yok ki :D

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
Merhabalar ;

Telefon üzerinde bu tür sağlam ses değiştirici programlar mevcut değil maalesef programlar var fakat bazıları bozuk ve çalışmayan sistemleri var.Tek çare bilgisayar üzerinden ses değiştirmeniz.

Saygılar+

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Zamanında çok araştırdım dostum mobil için böyle bir uygulama falan yok daha maalesef, Bir rivayete göre Çin çakması olan S3 minilerde çok çok eski modellerinde ses değiştirici içinde yüklü geliyormuş hatta bununla ilgili bir video falanda izlemiştim baya baya koymuş adamlar. Şuanlık öyle bir şey yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.