Telefonda sürekli bu mesaj geliyor ne yapmalıyım

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
Merhaba Dostlar bu gün önemli bi sorum olucaktı

ben üç gün öncesine bir program aldım mobil ödeme paycell ile ama hattım kontörlü değil paycellden de herhangi bir param yok bana ve aldığım uygulamanın 3 gün ücretsiz deneme günü var ordan iptal edebiliyorsun 3 gün içerisinde bende iptal ettim yani eminim iptal ettiğimden sürekli durmadan aşağıdaki mesaj geliyor ne yapabilirim?

DY3Zny.png

Yardımlarınızı bekliyorum Teşekkürler

Saygılarlarımla ByQueny

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Dostum bu sorun sadece sen de değil birçok kişi bu olaydan muzdarip. Müşteri hizmetlerini arayıp durumunu belirtip mesaj atmamaları için konuşabilirsin.

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Paycell Müşteri Hizmetleri olan 0850 622 60 60 numarasını arayıp durumunuzu açıkladıktan sonra iptal işleminiz gerçekleşmediyse onu düzeltebilirsiniz, gerçekleşti ise mesaj alımını durdurmak için talepte bulunabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.