Telefondan ağınıza hükmedin

adem0668

Üye
20 Ağu 2016
77
0
Bu programla telefonunuzdan aynı wifi üzerine bağlı bir başka telefon veya bilgisayara sızıp anlık olarak internette dolaştığı siteler ve şifreler size geliyor. Bunun haricinde portları görebilir, güvenlik açıklarını tarayabilir, dolaştığı sitelerdeki resimleri istediğiniz şekilde değişebilir, hangi siteye girerse girsin hata mesajı almasını sağlayabilir (mesajı siz belirliyorsunuz), indirdiği dosyaları sizin istediklerinizle değişebilir (mesela trojan atabilirsiniz) ve hangi siteye girerse girsin sizin istediğiniz siteye yönlendirebilirsiniz. Tek bir gereksimi var telefonunuzun rootlu olması lazım. Linkler aşağı kısımda bulunutor. İsteyen olursa daha detaylı (bende yeni yüklediğim için bildiğim kadarıyla) anlatım yapabilirim.

İndirme Linki: Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?
virüstotal:https://www.virustotal.com/tr/file/...3ccb6604c2cd16fa5eee7909b3c7561bcb3/analysis/
Not: Birçok programda olduğu gibi bundada virüs bulundu. Ben kullanıyorum ama bir sıkıntıyla karşılaşmadım yinede güvenmeyen indirmeyebilir. Programın adını verdim zaten. İstediğiniz yerden indirebilirsiniz.

TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYIN

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.