Çözüldü Telefondan Anlayan Biri ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Saymerhan

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
736
0
Tokat
Beyler Öncelikle Selamun Aleykum :)

Benim Telefonda Mobil Veriyi Açınca E Gösteriyor Normalde 4G Yazıyordu

Google Amcaya Sordum Ama Çözemedim Bilen Varmı Bu Sorunu

Moderatör tarafında düzenlendi:

ejder356

Üye
2 May 2014
84
3
Türkiye
4.5G kullanirken aynı telefonumu kullaniyordun eger farklı bir telefonda deniyorsan belki desteklemiyordur ama ayni cep telefonu kullaniyorsan yukardaki arkadasim dedi gibi tercihlerden degistirebilirsin

NOT
bazi yerlerde hala 4.5G cekmiyor bunun yüzünden 3G falan gorunebilir...

ugur010

Üye
10 Tem 2014
105
1
Cihaz

Cihazın Yurt Dışı Cihazı ise imei Çakılmış ise Operatör Bunu Tespit Edip Sonradan Sebekelerini Edge (2g) Şebekeye düşürüyor Egerki Aynı operatorden farklı numara 4G Çekiyor ise Cihaz Problemi Yada şuda Olabilir SimKartınız'da Aşırı Cizilme Söz konusuysada Yapma ihtimali var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.