Telefondan Anlayanlar Bir El Atıversin

egemen1

Üye
22 Ağu 2016
178
0
Antalya
Herkeze merhaba arkadaşlar dün telefonumu fabrika ayarlarına döndürmek istedim ilk önce SD ve Sim kartlarını çıkardım ve fabrika ayarına sıfır ladım şimdi ise SD kartı takınca foto ve videoları açmıyor desteklenmiyor tarzında hatalar veriyor.Arkadaşlar çok önemli anılarımın fotoğrafları var o fotoğrafları kurtarmam gerekli.Yardımlarınızı bekliyorum...

Telefonum LG G5​

Hatanın Resimleri:

http://i.hizliresim.com/1VD5vb.png
http://i.hizliresim.com/r68rMz.png

Son düzenleme:

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Bir daha sıfırlamayı denediniz mi?

Güç tuşları ile mi yoksa ayarlardan mı sıfırladınız
Bu arada telefonun LG

Normal bir durum LG4 kendiliğinden kapandı uğraşma yetkili servise gönder hatta sen git konuş durumu anlat

Değiştirilmesini söyle parasını yada aynı modeli verirler

Son düzenleme:

BenzinsizFerrari

Uzman üye
3 Şub 2015
1,121
0
Format sırasında video ve fotoğraf için gerekli uygulamaları yüklerken sıkıntı çıkmış olabilir. Lakin sd deki fotoğrafların silindiğini hiç sanmıyorum. Bilgisayara veya farklı bir android cihaza takıp fotoğraflarının açılıp açılmadığını kontrol etmeni tavsiye ederim. Sıkma canını. Zamanında benim de az anım silinmedi :/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.