telefondan anlayanlar içeri gelin bi acil

7 Nis 2013
179
0
kardeş odin kukllanarak rom atıyordum bağlantı koptu telefonu açamıyorum telefoncuya verdim telefona sürüm attıracaktı olmamış 40 lira diyo ben yapamazmıyım ://

tehme

Uzman üye
1 May 2012
1,028
0
İstanbul
Son düzenleme:
7 Nis 2013
179
0
KENDİ ANANDANMI ? BENDE HACKERLİKTEN ANLARIM ADAMI HASTA ETME DEFOL GİT !

Arkadaşım sorununa gelcek olursak romu yeniden yüklemeyi dene olmassa senin için bir makale buldum işine yarayabilir : Nokia Açılmayan Telefona Yazılım,CFW Atma veya Türkçeleştirme

Bir tane daha buldum Açılmayan Nokia Telefonlara Ölü Yazılım Atma %100 Çalışıyor

kardeşim telefona uzaktan yakından erişimim yok ne açılıyo ne bilgisayar görüyor :/

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
1
Ankara / Zürih
Samsung olmalı odin dediğine göre bndede sorun oldu. Bn şarza takıp bataryayı çıkardım sonra bataryayı takıp hemen açtım direk download mod a aldım. Bi kaynakta okuduğumda öyle diyordu hatalı android telefonlar açmak için 2 saniye diyordu. Bnde o şeklde hallettim

gul204

Uzman üye
30 Ocak 2010
1,185
0
BURSA
Telefonun bataryasını çıkart o şekil home ses kısma ve güç tuşlarına basılı tut ,birinden yardım iste sen o tuşlara basılı tutmaya devam ederken o da bataryayı yerleştirsin yerleştirdkten sonrada elini çekme 3 4 saniye .
Benim galaxy gio telefonum var , ayni sorunu bu şekilde halletmiştim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.