telefondan bedava internet yapılabilir mi (yardım)

enoeber123

Yeni üye
29 Ocak 2016
5
0
Arkadaşlar babamın işleri nedeni ile afrikada togo adlı ülkede bulunmaktayım. İnternet çok sıkıntılı. Yavaş ve çok pahalı. 3 gb internet 50 tl gibi bi rakama denk geliyor. İnternetten araştırdım bayağı. Ama Türkçe konuların çoğu turkcell avea vodafone için . Sanırsam vpn veya proxy gibi şeylerle bedava internet yapılıyormuş . Acaba burada da yapmak mümkün mü ? Anlayan biri benimle iletişime geçebilir mi ?

enoeber123

Yeni üye
29 Ocak 2016
5
0
kardeşim operatorun bedava girdigi bi site varmı varsa yazarsan yardımcı oluurum
sanmıyorum öyle bir site olduğunu

İnternetin altyapısının iyi olacağını sanmam yapılabilir bence ama pek bilhim yok bunların hakkında

O droidvpn yourfreedom felan denedim de ya olmuyor ya da yapamadım bi detaylı anlatabilirseniz (belkide burada yapmam gereken ayarlar farklıdır)

Moderatör tarafında düzenlendi:

enoeber123

Yeni üye
29 Ocak 2016
5
0
Şöyle bunda öyle olmuyor internet paketin varsa internet geliyor ama internet paketin yoksa mobil veriyi açınca internet gelmiyor h+ helan yazmıyor yani

O yüzden internet açınca telefondaki paradan gitmiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

tikkynee

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
290
2
Arkadaşlar babamın işleri nedeni ile afrikada togo adlı ülkede bulunmaktayım. İnternet çok sıkıntılı. Yavaş ve çok pahalı. 3 gb internet 50 tl gibi bi rakama denk geliyor. İnternetten araştırdım bayağı. Ama Türkçe konuların çoğu turkcell avea vodafone için . Sanırsam vpn veya proxy gibi şeylerle bedava internet yapılıyormuş . Acaba burada da yapmak mümkün mü ? Anlayan biri benimle iletişime geçebilir mi ?

Kardeş ilk önce bedava host bulman lazım yani internet paketin ve kpntorun olmadığı zaman hattın hangi sitelere beleş giriyorsa o hosttur onu çeşitli vpn handlerinden editliyerek bedava kullanabilirsin ama yönlendirmesi kapalı olursa giremezsin :( Sen open vpn configlerine bak eğer host bulursan editle beleşe gir 50 tl verme aylık :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.