Telefondan hack konusunda bilgi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet8066

Üye
13 Ağu 2009
126
0
Kocaeli
Arkadaşlar Benim Bir Arkadaşım Var VE Bu Arkadaş Telefondan Girerek Hotmail Çalıyor Ve Facebooku Eline Geçiriyor Böyle 10 Kişininkini Aldı Ve Bize Nasıl Yaptığını Söylemiyor Hotmailin Bir Açığımı Var Lütfen Bilenler Yardım Ederse Sevinirim Teşekürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

KareAsTr

Üye
14 Tem 2011
150
0
Arkadaşlar Bazı Kişiler Ne Kadar da yok dese bile hotmailin birkaç açığı bulunmaktadır. Benim aRkadaşımın Arkaşdaımın Arkadaşı var :D geçen sene bi ingiliz sitesisini hackledi diye 6 ay mı ne hapis yattı . neyse konuyu başka yere taşımıyım. O Kişi Bi Program Yazmış Hotmailde Gizli Cevapları Doğru Gösteriyor Bana sadece 1 kere kullanmam için vermişti benim msn çalındığında geri almıştım o program sayesinde fakat o programlar hala çalışıyormu bilmiyorum , çalışsa bile herkesde olcağını sanmam :)

megailker974

Yeni üye
9 Eyl 2009
4
0
şimdi çogu telefonda facebook'a girince id şifreyi yazarsın ve telefonun sahibi onu istedigi zaman görebilir... mesela samsung markalı her telefonda kim girerse facebook'a telefon sahibi şifrfeyi görebilir ama hotmail ile ilgili sana yalan söylemiş olmalı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.