Mobil Telefondan Hacking Nasıl Yapılır?

dark619

Yeni üye
13 Kas 2023
22
5
Merhaba degerli THT Üyeleri ben android den hacking işlemlerini gerceklestirmek istiyorum.Ve telefonum rootsuz.Lütfen bana öneri ve yardım edermisiniz?

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
14
874
anka.html
Telefondan hack yapmak için gerekli kod editörleri vs. telefonunu yoracaktır.
Bunun yerine Yazılıma yönelmen senin için en iyisi olacaktır yoksa telefonda hazır toolları kullanan veya geliştiren kişilerden öteye geçemezsin.
Hem Yazılıma yöneldiğin takdirde hacking için bir temelinde olacak. Arkaplanda yürütülen kodların ne işe yaradığını anlamanı sağlar.

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,468
52
647
Türkiye Cumhuriyeti
Merhaba dark619,

Garanti durumu yoksa telefonunu rootlamanı öneririm, rootsuz çoğu işlem sorun çıkarabiliyor.
Ayrıca yukarıda bahsedilen Google Cloud, Githubüzerinden paylaşılan araçları ücretsiz bir sunucu üzerinden çalıştırmana olanak sağlar ama çok uzun soluklu olmayabilir.

İyi Forumlar...

dark619

Yeni üye
13 Kas 2023
22
5
Merhaba dark619,

Garanti durumu yoksa telefonunu rootlamanı öneririm, rootsuz çoğu işlem sorun çıkarabiliyor.
Ayrıca yukarıda bahsedilen Google Cloud, Githubüzerinden paylaşılan araçları ücretsiz bir sunucu üzerinden çalıştırmana olanak sağlar ama çok uzun soluklu olmayabilir.

İyi Forumlar...
Anladım efendim,teşekkürler

Garantisi bittikten sonra root atamaz mıyız?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.