Mobil Telefondan nasıl botnet ağı kurabilirim

Mrtzl

Üye
6 Ara 2020
52
27
Merhaba THT. Üyeleri bu gün sizlere bir sorum var android cihazım ile nasıl bir botnet ağı kurabilirim cihazımda root var loic in web versiyonu ile kısmi bir botnet ağı kurdum ancak bana yinede düzgün bir botnet lazım lütfen yardım edin

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Merhaba THT. Üyeleri bu gün sizlere bir sorum var android cihazım ile nasıl bir botnet ağı kurabilirim cihazımda root var loic in web versiyonu ile kısmi bir botnet ağı kurdum ancak bana yinede düzgün bir botnet lazım lütfen yardım edin
Bu durum, BOTNET’lerin ANDROID işletim sistemi için büyük bir soruna dönüşmesine ve DDoS maksadıyla rahatlıkla kullanılmasında sebebiyet verdiğini tespit etmişlerdir. (yapılan bilimsel çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz).

Edinilen bilgilere göre telefondan çeşitli yazılımlarla DDoS saldırı yapmak mümkün fakat bu işlem telefonda ağır tahribat bırakacak derece ağır ve gereksiz olduğu düşünülüyor.

Bu tahribatlar telefonun aşırı ısınması hafıza bakımından yüklü yerin ihtiyaç duyulması vb. nedenlere dayanır. Üstelik yapılan bu saldırılar pek etkili olmayabilir. Şöyle bi örnek verecek olursak Bilgisayardan yapılan DDoS köpek ısırığı iken Mobilden yapılan saldırı ise bir karınca ısırığı gibi düşünebilir.

Bu yazı bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Herhangi bir illegal yönteme başvurmanızı veya denemenizi tavsiye etmiyoruz.

Alıntıdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.