Telefondan PC Yönet(Web kodlamadan anlayanlar)

Snare

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
543
0
Bir uygulama geliştireceğim vb.net de. html-php de kullancam fakat komutlar web uzerınden gıdecek.
onun icin;

1 kurduğumuz siteye sadece mobil girebilmesi?
2 herkesin kendıne ozel baglantısı oldugu icin sifreler nerde saklanacak?

bunları yapabilmem lazım sizce nasıl yaparım? hadi 2. madde neyse 1.madde lazım :D

OxMaNiA

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
704
0
#TR>.Corum
Kurduğun siteye sadece telefondan girilmesi için bazı fonksiyonlar internette mevcut.

Herkesin kendine özel baglantısı için, veritaban; güvenli ve uygun olabilir.

Snare

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
543
0
ben arattım 1.maddeyi fakat bir türlü bulamadım. siz bulabildinizmi?

Snare

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
543
0
projeyi baya ilerlettim :D

qqkbod.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.