Telefondan WiFi şifresi nasıl kırılır?

AbdullahNYR

Yeni üye
17 Eyl 2023
10
1
Benim hocam bir resmi kurumun kursunda kalıyor orada her yerde modem var ama şifreyi vermiyorlar bu şifreleri telefon ile kırılır mı? Telefonu Xiaomi Redmi not 8 pro root yok.

`Pala

Katılımcı Üye
2 Mar 2024
326
104
LocalHost
Benim hocam bir resmi kurumun kursunda kalıyor orada her yerde modem var ama şifreyi vermiyorlar bu şifreleri telefon ile kırılır mı? Telefonu Xiaomi Redmi not 8 pro root yok.
Linux da bulunan toolları çalıştırabilirsin ama çok sağlıklı olmuyor. Wps wpa tester diye bir uygulama vardı güncel mi bilmiyorum araştırarak güncel olanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,062
899
lihtgTHT.php
Merhabalar, bu tarz sızma işlemleri için genellikle android üzerinde Termux veya Kali Nethunter sistemleri tercih ediliyor. Bunların ne olduğu ve nasıl kurulacağı hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki konulardan ulaşabilirsin. İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.