Telefonla Facebook Hack

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0
Telefonla Facebook Hack
BASİT AMA İŞE YARAR Gülümseme

1. Bir kız fake hesabı:

Öncelikle bir kız fake hesabı açılmalı. İsmi alev, melis gibi birşey yapmayın, resimleri googledan 2 3 emo kızın resimlerini alıp kullanmayın. Düzgün isim ve soyisimli bir face açtık. Facebooktan herhangi bir reel hesabın fotolarını alıcaz, alabildiğiniz kadar alın. Abartı ve fake görünümüden uzak şahıslar olsun. Neyse öncelikle 0 arkadaş 0 durumlu bu hesapla kimseyi kandıramayız. Sayfalara gidip yorumlar atın, durumlar paylaşın, konuşun vs. Çünkü siz bu hacki bi hedefe yapıyorsunuz, belki bu hesabı daha sonrada kullanacaksınız. Bende hacklediği bi hesap vardı binlerce aboneli 2 yıllık falan onu kullanıyordum. Neyse 5 6 gün süren bu facebook hesabına gerçek görünümü kazandırma işlemi sonunda kurbanımızı ekliyoruz...

2. Sosyal mühendisliğinizi gösterin

Kurbanın açık olduğu bi saatte Facebook adresine giriş yapıp ben mobilim sen pcdeysen bana bi konuda yardımcı olabilir misin diyin. Bi kadını hemen hemen hiçbir erkek kıramaz. Kurbandan yardım isteyeceniz konuyu siz seçin, böylelikle muhabbetde açılmış oldu Neyse devam edelim kurbanla 2 3 gün konuşun. Arada sırada dahi olsa muhabbet edin... Artık o bi dostunuz, veya daha ilerisi.Tercih sizin

3. Veeee final

Tam konuştuğunuz sırada facebook hesabınızı dondurun. Aynı isimde bi fake açıp tekrar kurbanı ekleyin ’’ ya senden birşey rica edebilir miyim, benim telefonuma onay kodu gelmedi, facebookda onay kodu istiyor. Numaranı bi versen ( yada daha önce almışsanız istemeyin o yeteneğinize bağlı çünkü ) kodu sana yollasamda gelince bana yollar mısın’’ deyin. Eee karşıda bi kadın, aciz, sizden yardım bekliyor. Kahraman bi erkek imajı çizip kadının gönlünü kazanıp kendinize hayran bırakmanız gerek. Siz bunu kaçırmazdınız değil mi ? Kurbanda kaçırmayacaktır Numarasını verdiği an facebook şifremi unuttum kısmına girip numarayı yazın size yollayacağı kod ile şifresini sıfırlayıp facebooka girerek e maili değiştirin. Artık yeni bir facebookunuz var

istekli

Katılımcı Üye
25 Nis 2012
498
0
Malaysia
eğer kendi facebook adresine telefon numarasını kaydetmiş ise biraz zor tabi burda biraz karşı tarafın saf olması lazım

alituncc

Yeni üye
1 Haz 2014
30
0
Finali okuduğumda istemsiz bir şekilde çok beğendiğim için garip bir ifade belirdi yüzümde. Aynı yöntemle hali hazırda numarasını bildiğimiz bir arkadaşın hesabını da alabiliriz. Ama tabi bu da sizin yeteneklerinize kalmış.

Agent99

Katılımcı Üye
4 Şub 2015
741
0
Remote Admin
İyi de ya sonrası diyelim ki aldık facesini kodunu fln değiştik ana meilini numarasını kaldiramiyoruz adam da girip yeniden şifre istiyor üstelik kurbanın bir az saf olması lazım konu yine de işe yarar eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.