Telefonu pcye bağlayamıyorum

yakko_222

Üye
26 Ara 2007
145
0
Arkadaşlar elimde samsung duos gt 9060i bulunmaktadır usb ile pcye bağlayamıyorum adb dosyası vs bişiler diyor kies yükledim gördü fakat c nin yanında olması lağzım gene yok dosyaları açıp resimleri alcam yardım edin windows 10 kullanıyorum telefon rootluymuş diyolardı pekte anlamam

T3RMiN4TOR

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
4,998
7
İstanbul
Kies programının bağlanma kıstaslarına baktınız mı?
Nasıl bağlanacağınızı göstermektedir. Eğer oda olmuyorsa İlgili telefon modelinin orjinal sistem versiyonunu bulup yükleyin. Rootlu ise telefon...

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
pc ye bağlanmıyosa aynı ağdaysan wifi üzerinden dosyaları kopyalaya bilirsin
SideSync | Samsung
bu adresteki programı pc ye indir ve play store dende telefona indir aynı wifi üzerinden programı hem pc den hem telefondan açın 2 sinede onay verin pc den dosyaların olduğu yerden istediklerinizi seçin!!.basılı tutma kopmle işaretledikten sonra basılı tutcaksın .. tuttuğun dosyaları masaüstüne göndererek işlemi tamamlarsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.