Çözüldü Telefonum arızalandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 Tem 2015
242
1
Bilecik
arkadaşlar Asus zenfone 2 telefonum var ilk başta telefonumda müzik ve video açılmıyordu youtube de falan videolar donup kalıyor sonra durdurduldu diyip kapanıyordu internette araştırdım sıfırlayın yazıyordu şimdi sıfırladım bu sefer klavye çalışmıyor ve diğerleri hala çalışmıyor hiç bir hesabıma giremiyorum klavye çalışmadığı için ne yapabilirim yardım edin

Moderatör tarafında düzenlendi:

WilkeSTHT

Katılımcı Üye
25 Mar 2018
769
0
Virüs Bılaşmıştır Büyük İhtimal Virüs Programı Olarak Avira Antivirus Security Öneririm
Sorunun Çözülmezse Telefoncuya Göstermekte Fayda Var.

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Kardeşim internetten android formet dosyası bul winrar la aç sonra telefonu bilgisayara bağla dosyaları içine at ve telefonu çekip aç büyük iftimal bi kurulm yapar sonra telefonun eski haline döner

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Merhabalar değerli üyemiz aşağıdaki video yardımcı olacaktır, İyi forumlar dilerim:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=inzG5MLS2y4[/ame]

UMUT6262

Katılımcı Üye
24 Şub 2016
568
0
Uzay
Aynı durumun benzeri bendede oldu telefoncu bi yerini yapınca diyer yeri bozulmuştu bu durumda sen eniyisi telefonu değiştir :trl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.