Telefonum çalındı

ebubekir22222

Katılımcı Üye
1 Kas 2013
564
0
Selamün Aleyküm geçen pazar telefonum çalındı ve bu telefonu suan birisi kullanıyor daha yeni aradım alo dediğimde arama ananı ****** dedi bende bu anı videoya çektim polis birşey yapabilirmi hat en son nerde kullanılmıs bulabilirmi ?

edit : telefonumu 2. el aldım imei bilmiyorum
edit 2 : değmez bi telefon fakat o numaradan e postamı çaldılar ve o e posta üzerine bir çok şey kayıtlıydı

Son düzenleme:

erkanbaba0

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
444
0
CF-Venice
polislere ver kardeşim numaradan en yakın çekim noktasını tespit ederler zaten veya gmail hesabından en temizi git polislere ver çünki senin yerinde olsam öyle yapardım bide yakalanırsa karakolda çıkışta sağlam bi döverim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.