Telefonum Kayboldu Yardım

zamanlama

Üye
28 Ocak 2012
137
0
Merhaba ardaşlaryardımlarınızıbekliyorum
ark her sabah olduğugibi motor anahtarımı ev anahtarımı geceden masanın üstüne koyarım sabah cıkarken alırım staj yerime gitmeden önce annem ağlıyordu telefonu masamının üstüne koyduğumu sanıyourum annemlederin muhabbet edince aklım onda kaldı sersemledim motorabindim sanırım popo cebime koydum sonra 1 km kadar motorla çarşıya park yerine indim herzaman yaptığım gibi elimi ceplerime attım kontrol için telefonum yoktu iki ihtimal belirdi kafamda ya evde unuttum yada sürerken düşürdüm kafamdağınıkcıktığım için kesinlikleevden cıkısımı hatırlammıyorum
2 gün sonra ablamla polise gittim amca telefonum kayboldu falan polis amca bugun önemli vakavar dedi küçüçük kasabada :):) yarıngel dedi bende sinirlendim yarıngitmedim sizce telofonun yerinibulabilirmiyim sinyal falan (boşluk çalışmıyor kusurabakmayın)
arkadaşlaryardımlarınızı önerilerini bekliyorum hiç bir bilgim yok yardımedin lütfen

telefonum android şarjı 47 idi saat 4 de falan arkadaşım geldi neden açmıyorsun neden telefonun kapalı flan telefonun kapalı olduğunu duyunca telefonu aldılar sim kırdılarb bataryayı attılar yaa düşünce araba geçti üzerinden kırıldı veya su aldı bunlarda olabilir
telefon kaybolduktan sonra arandı kapalı idiydi. babama gidelim polise dedim polis ne yapıcak dedi ablan halletsin dedi polis amcada telefon kimin üstüne kayıtlıydı dedi babam dedim kaç yaşındasında 18 dedim yinede baban gelmek zorunda dedi babamın umrumda değilim telefonu yeni almıştı 800 lira peşin haklı ama yine de arkamda durmalıydı istemeden oldu

Son düzenleme:

xOrcus

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
349
0
İstanbul
ark her sabah olduğugibi motor anahtarımı ev anahtarımı geceden masanın üstüne koyarsabahcıkrken alırım staj yerime gitmeden önce annem ağlıyordu telefonu masamının üstüne koyduğumu sanıyourum annemlederin muhabbet edin aklım onda kaldı sersemledim motorabindim sanırım popo cebime koydum sonra km kadar motorla çarşıya park yerine indim herzaman yaptığım gibi elimi ceplerime attım kontrol için telefonum yoktu iki ihtimal belirdi kafamda ya evde unuttum yada sürerken düşürdüm kafamdağınıkcıktığım için kesinlikleevden cıkısımı hatırlammıyorum
gün sonra ablamla polise gittim amca telefonum kayboldu falan polis amca bugun önemli vakavar dedi küçüçük kasabada :):) yarıngel dedi bende sinirlendim yarıngitmedim sizce telofonun yerinibulabilirmiyim sinyal falan (boşluk çalışmıyor kusurabakmayın)
arkadaşlaryardımlarınızı önerilerini bekliyorum hiç bir bilgim yok yardımedin lütfen

Bence polise tekrar gitmelisin,telefonunu sürekli ara açan falan olabilir.Telefonunun Androidmiydi ? Bir de telefonunun inşallah şarjı vardır yoksa polisler bile bulamayabilir.

Anka Team1

Uzman üye
21 Şub 2016
1,556
0
İstanbul
ark her sabah olduğugibi motor anahtarımı ev anahtarımı geceden masanın üstüne koyarım sabah cıkarken alırım staj yerime gitmeden önce annem ağlıyordu telefonu masamının üstüne koyduğumu sanıyourum annemlederin muhabbet edince aklım onda kaldı sersemledim motorabindim sanırım popo cebime koydum sonra 1 km kadar motorla çarşıya park yerine indim herzaman yaptığım gibi elimi ceplerime attım kontrol için telefonum yoktu iki ihtimal belirdi kafamda ya evde unuttum yada sürerken düşürdüm kafamdağınıkcıktığım için kesinlikleevden cıkısımı hatırlammıyorum
2 gün sonra ablamla polise gittim amca telefonum kayboldu falan polis amca bugun önemli vakavar dedi küçüçük kasabada :):) yarıngel dedi bende sinirlendim yarıngitmedim sizce telofonun yerinibulabilirmiyim sinyal falan (boşluk çalışmıyor kusurabakmayın)

kardeşim konumunun GPS (konum) özelliği açık ise polise başvurun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.