Çözüldü Telefonum kayboldu

iRousan

Yeni üye
24 Eyl 2016
37
0
Kayseri
Arkadaslar herkese merhabalar oncelikle degerli vaktinizi aldigim için ozur dilerim arkadaslar 3 gun once telefonum kayboldu kucuk kardesim bir diyor sakladim bir diyor asagi dusurdum ne yapabilirim yardim edermisiniz ayrica telefonun sarji yoktu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Scoprons

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
484
0
Texas
Arkadaslar herkese merhabalar oncelikle degerli vaktinizi aldigim için ozur dilerim arkadaslar 3 gun once telefonum kayboldu kucuk kardesim bir diyor sakladim bir diyor asagi dusurdum ne yapabilirim yardim edermisiniz ayrica telefonun sarji yoktu
Kardeş İnanmazsın Aynı Sorunu Şu An Bende Yaşıyorum 3 Haftadır Telefonum Ortada Yok En Son İkiz Kardeşlerim Almıştı Bi Diyorlar Sakladık Bulamıyoruz Bir Diyorlar Çantamızın İçindeydi Çantamız Kayboldu Napacağımı Şaşırdım Vallaha....​

Thedikmeci

Üye
30 Tem 2017
105
0
Dostum öncelikle iyi şanslar kullandığın telefonundaki hangi gmail hesabı varsa onu başka bir telefonundan gir eğer kapanmadan önce gps acıksa yada en son atılan konum varsa görebilirsin gmail hesabından verilerini silebilirsin anlamadıysan gmail konum bulma olarak googleden aratabilrsin.

19 Ağu 2017
187
0
ÜlküOcakarlı
benimde az önce kayboldu, tel sessizde bulamıyorum
Eğer Google Hesabınız Açık İse Play Storeden Telefonumu Bul Uygulaması İndirin Googlenin Keni Uygulaması Ama Başka Değil Hesabınıza Girin Telefonu Çal Diye Bir Tuş Çıkar Ona Bas Sessizde Bile Olsa Son Ses Arama Sesi Çıkar Aynı Yöntemle Konumunuda Bulabilirsiniz Eğer Telefon İse Ve Gps Açık İse.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.