Çözüldü Telefonuma Twitter Onay Kodu Gelmiyor ?

enes2790

Yeni üye
30 Haz 2018
44
0
Gaziantep
Son bir haftadır sebepsiz bir şekilde hesabıma erişemiyorum. Kaç defa yazdım destek bölümüne ama ilgilenen yok. Telefonumu sıfırladım sonra twitter'ı baştan indirip giriş yaptım ancak 1 gün sonra hesabım kısıtlama yediği için hesaptan çıkış yaptı. Hesabımı tekrar aktif etmek için girdiğimde iki faktörlü doğrulama açık olduğu için onay kodu gönderiyor telefona ama kod falan gelmiyor. Kullandığım hat numara ve telefon aynı sadece telefonu sıfırladım. Daha önce bu sorunu yaşamış olan yada çözüm yolunu bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi acaba ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
15 Eki 2019
157
9
Arkanda
Son bir haftadır sebepsiz bir şekilde hesabıma erişemiyorum. Kaç defa yazdım destek bölümüne ama ilgilenen yok. Telefonumu sıfırladım sonra twitter'ı baştan indirip giriş yaptım ancak 1 gün sonra hesabım kısıtlama yediği için hesaptan çıkış yaptı. Hesabımı tekrar aktif etmek için girdiğimde iki faktörlü doğrulama açık olduğu için onay kodu gönderiyor telefona ama kod falan gelmiyor. Kullandığım hat numara ve telefon aynı sadece telefonu sıfırladım. Daha önce bu sorunu yaşamış olan yada çözüm yolunu bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi acaba ?

hattı cıkar baska telefona tak bide öyle dene

enes2790

Yeni üye
30 Haz 2018
44
0
Gaziantep
telefon çekiyor mu bildiğim kadarıyla eğer telefon çekmezse mesaj gelmiyor telefon çektiği zaman geliyor bazen bende de oluyor ama telefonu çeken bir yere koyduğumda mesajlar geliyor

Sorun öyle birşey degil. Mesela aynı hesabın şifresini sıfırlıyorum telefona kod geliyor. Eskiden 2 3 defa yine kitlenmişti hesap aktif etme kodu geliyordu. Bu sorun telefonu sıfırladıktan sonra oldu sadece bu aktif etme kodu gelmiyor.

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
Sorun öyle birşey degil. Mesela aynı hesabın şifresini sıfırlıyorum telefona kod geliyor. Eskiden 2 3 defa yine kitlenmişti hesap aktif etme kodu geliyordu. Bu sorun telefonu sıfırladıktan sonra oldu sadece bu aktif etme kodu gelmiyor.
böyle yöntemler var istersen dene
Twitter SMS kodu gelmiyor
Twitter doğrulama kodu gelmiyor çözümü Öneri 1- Türk Telekom ve Vodafone hatlar için telefonun mesaj bölümüne START yazıp 2444' de SMS atıp deneyiniz. Turkcell içinde 2555' e ve 2444 göndererek deneyiniz. ... feature=notifications adresteki formu doldurup, ilgili sorunu seçip Twitter' a gönderiniz.
Cep telefonuna sms gelmiyor
Telefona Mesaj Gelmiyor Hatası Çözümü
1- ##002# tuşlarına basınız. 2- Telefonunuzun mesaj limitinin dolu olmadığına emin olun. Gerekirse tüm mesajları silin. 3- Mesajlar > Mesaj Ayarları > Metin Mesajları > Tercihler > Varsayılan Tercih > Mesaj Merkezi Numarasının doğru olduğundan emin olun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.