Telefonumu Çaldırttım Ne Yapmalıyım?

ayberk96

Yeni üye
2 Ara 2020
19
8
Trabzon
Telefonumun şarjı 100 evden çıktım dolmuşa bindim. Telefon cebimden kayıp çalınmış. Arkadaşımdan aradım kapalı çaldı. yeni telefondu 3500tl para verdim. Moralim aşırı bozuk. Ne yapmaliyim imal numarası mevcut. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

5 Eyl 2019
87
2
80
Telefonumun şarjı 100 evden çıktım dolmuşa bindim. Telefon cebimden kayıp çalınmış. Arkadaşımdan aradım kapalı çaldı. yeni telefondu 3500tl para verdim. Moralim aşırı bozuk. Ne yapmaliyim imal numarası mevcut. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Telefon imail biliyorsan Edevlet Uzerinden imail kayip ve calinti bavurusu yapin asagidaki linkten uslasa bilirsiniz

Asilyums

Üye
7 Kas 2021
99
47
Anonim
Telefonumun şarjı 100 evden çıktım dolmuşa bindim. Telefon cebimden kayıp çalınmış. Arkadaşımdan aradım kapalı çaldı. yeni telefondu 3500tl para verdim. Moralim aşırı bozuk. Ne yapmaliyim imal numarası mevcut. Yardımcı olursanız çok sevi
İlk olarak belediyeye git ve anons yaptır. Sonra en yakın karkola git senden gerekli bilgileri isteyeceklerdir.

16 Kas 2021
87
8
Antalya
knk gmail hesabının eğer şifresini biliyorsan bir bir pc den tarayıcına google cihazımı bul yaz oraya gmail ve şifreni gir eğer karşıdaki ****** çocuğu internete bağlamışsa telefonu kilitleyebilir konumunu bulabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.