telefonumu sıfırlamadan önce yedek almak istiyorum nasıl alabilirim ?

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
1) telefonum android ve tamamen yedeklemek istiyorum içindeki herşey ile mesela uygulamaların verileri ile de birlikte bir yere yedek alıp daha sonra oradan istediğim şeyi almak istiyorum nasıl yapabilirim ?

2) uygulamaları verileri ile birlikte yedeklemek istiyorum nasıl yapabilirim ?

Son düzenleme:
Çözüm
sonuca ulaştık,
bu anlattığım şekilde yedek almak için root gereklidir. uygulamaların adlarını yazıp ve verilerimi yazıp telefonumu sıfırlayacağım maalesef uygulamalarda ve oyunlarda yaptığım veriler gidecek ama bu şekilde yapmak zorundayım.

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
Merhaba sayın üye,
Telefona ve bilgisayara Smart Switch indirerek yedeğinizi alabilirsiniz. Telefona format attıktan sonra aynı işlem ile verileri tekrar telefona aktarabilirsiniz.
telefonum samsung değil bilgisayara bağlıyorum telefonu smart switch algılamıyor bağlayın diyor ve eğer sd kart a aktarmak istersem de uygulamaların kapladığı yer 2.51 gb gözüküyor ama ayarlardan baktığım zaman 9.51 gb gözüküyor yani verileri ile yedeklemiyor ve bu da olmuyor başka çözümü olan var mı ?

Google drive ve files kullanılarak bu işlem yapılabilir yada bilgisayara atıp sıfırladıktan sonra tekrar telefona atabilirsiniz iyi forumlar dilerim.
google drive ve files uygulamaları verileri ile yedeklemiyor ve smart switch ile pc ye atmayı denedim ama telefonum lenovo ve takıyorum ama smart switch algılamıyor. +

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
sonuca ulaştık,
bu anlattığım şekilde yedek almak için root gereklidir. uygulamaların adlarını yazıp ve verilerimi yazıp telefonumu sıfırlayacağım maalesef uygulamalarda ve oyunlarda yaptığım veriler gidecek ama bu şekilde yapmak zorundayım.

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.