Telefonumun Ekran Kilidi Şifresini Unuttum

DaRviSHO

Yeni üye
11 Ağu 2018
17
0
Telefonumun kilit ekrani kodunu unutdum.Samsung A71 model TWRP recovery indirdim Odinle hall etmeye calistim galiba TWRP dosyasi yanlis.Bunun disinda kilit kodunu Reset atmadan nasil kira bilirim?

DOKTR1N

Moderatör
Telefonumun kilit ekrani kodunu unutdum.Samsung A71 model TWRP recovery indirdim Odinle hall etmeye calistim galiba TWRP dosyasi yanlis.Bunun disinda kilit kodunu Reset atmadan nasil kira bilirim?
Öncelikle Merhaba;

Geliştirici seçenekleri içerisinde var olan USB hata ayıklama seçeneği aktifse çok kolay bir şekilde ekran kilidinizi kaldırabilirsiniz.

İlk önce ekran deseni unutulan telefonu usb ile bilgisayara bağlayın.
Ve bilgisayarınızdan başlat > çalıştır > cmd yazınız ve entera basınız.
Açılan siyah ekrana ADB SHELL RM/DATA/SYSTEM/GESTURE.KEY komutunu yazın.

Muhtemelen bu işlemden sonra ekran kilidiniz görünmüyor olacaktır.

DaRviSHO

Yeni üye
11 Ağu 2018
17
0
Öncelikle Merhaba;

Geliştirici seçenekleri içerisinde var olan USB hata ayıklama seçeneği aktifse çok kolay bir şekilde ekran kilidinizi kaldırabilirsiniz.

İlk önce ekran deseni unutulan telefonu usb ile bilgisayara bağlayın.
Ve bilgisayarınızdan başlat > çalıştır > cmd yazınız ve entera basınız.
Açılan siyah ekrana ADB SHELL RM/DATA/SYSTEM/GESTURE.KEY komutunu yazın.

Muhtemelen bu işlemden sonra ekran kilidiniz görünmüyor olacaktır.
FRP LOCK - ON aktiv durumda bu yuzden TWRP de Fail alma ihtimalim varmi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.