telefonun şarjı hakkında

ByFataLTR

Üye
28 Eki 2012
118
0
arkadaşlar telefonum açıkken şarj kablosunu takıyorum bir süre şarj olunca kendi kendine şarjı kesiyor ama kapalı durumda iken hiç öyle bir durum olmuyor acaba şarjın dolmasını engelleyen bi uygulama veya virüs bulaşmış olabilir mi telefona anlayanlar bi yardım edebilir mi buu arada kabloda temassızlık olabilir diyeceksiniz 3 farklı kablom var hepsinde öyle yaptı

thr0v1s10n

Yeni üye
21 Ağu 2017
18
0
24
Uranüs
Arkadaşlar en iyisi siz "Norton security , ESET veya. KASPERSKY " isimli uygulamaları deneyin bir virüs yazılımı bulaşmışsa eğer üçünü de deneyin (aynı anda değil birini indirin tarayin ve telefonu tekrar şarja takın olmadi indirdiğiniz programı silin diğerini indirin ve deneyin ) illaki biri bulur virüsü ..... Hadi kolay gelsin dostlar

AlphaJakey

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,235
1
Centaurus
arkadaşlar telefonum açıkken şarj kablosunu takıyorum bir süre şarj olunca kendi kendine şarjı kesiyor ama kapalı durumda iken hiç öyle bir durum olmuyor acaba şarjın dolmasını engelleyen bi uygulama veya virüs bulaşmış olabilir mi telefona anlayanlar bi yardım edebilir mi buu arada kabloda temassızlık olabilir diyeceksiniz 3 farklı kablom var hepsinde öyle yaptı

Merhaba, eğer bir virus yüzünden olduğunu düşünüyosanız telefonunuza format atabilirsiniz. Google'de marka ve modelini aratarak, nasıl format atılacağını öğrenebilirsiniz. Eğer sorun hala devam ediyorsa, büyük ilhtimal ile anakart'tan kaynaklanıyordur. Garanti'e veya servis'e gönderebilirsiniz.

Son düzenleme:

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
14 Mar 2017
4,189
586
26
Sakarya

Donanımsal bir sorun da olabilir şarj soketini ve şarj başlıklarını kontrol ediniz yazılım için ise virüs programları ile toplu tarama yapınız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.