Telefonunuzdan para kazanın

ByHaso

Üye
9 Tem 2013
104
0
AFYON
merhaba arkadaşlar bugün telefonunuzdan fazla olmasada para kazanmayı göstereceğim ilk önce paypala kayıt oluyorsunuz ve kayıt olduğnuz msnyi winat 9 adlı uygulamayı indiriyorsunuz eğer ıpaddan yüklemek istiyorsanz ıphone uygulamalarına bakıcaksınız winat9 u yükledikten sonra gerekli bilgileri girin ama şunu sakın unutmayın bilgileri en çok reklam gelecek şekilde ayarlayın 60 yaşında yaparsanız sadece gazete reklamları gelir :d onun için iyi ayarlayın ve hergün size 3-5 tane reklam gelir reklamları izledikten sonra paypal hesabınıza para gelir paypal hesabınıza gelmiyorsanız yanlış msn fln vermişsinizdir

ben bu yöntemle nerdiyse 100 tl kazandım
yalan değildir ios ve google playlerde vardır uygulamalı telefonlarda vardır

alıntı değildir!!! --ByHaso--
Teşekkürü çok görmeyin

resim:http://www.winat9.com/img/photo3.png

http://www.winat9.com/img/photo3.png

SİTESİNİ PAYLAŞIYORUM BU TÜRKİYEDE OLMASADA YABANCI ÜLKELERDE ÇOK KULLANILAN BİR PROGRAM WinAt9

Son düzenleme:

ByHaso

Üye
9 Tem 2013
104
0
AFYON
şimdi kardeş indiriyorsun e-mail ve bu gibi bilgilerini giriyorsun ama e-mail paypal hesabınla kayıtlı olmlı yoksa olmaz hergün sana 15 kuruşluk 3-5 tane reklam geliyor tıklıyorsun reklam bitince paran hesabında

not:formu doldurmana göre sık reklam geliyor

GaRGaMeLL

Yeni üye
11 Tem 2013
32
0
İzmir
kardeş bu winat9, android üzerinde hangi sürümünde çalışıyor ya? bende 4.1.1 var buna rağmen play store da göremiyorum programı

GaRGaMeLL

Yeni üye
11 Tem 2013
32
0
İzmir
arkadaşlar uygulamayı denemeden önce play store daki yorumları okursanız sizin için daha sağlıklı olabilir. reklam paraları yatmıyormuş artık, size bilgi vereyim istedim ama denemediğim için kesinlik söz konusu değil tabi.

ByHaso

Üye
9 Tem 2013
104
0
AFYON
kardeş reklam paralarının yatmamasının bir sebebi var paypal hesabına kayıt olduktan sonra e-mail veriliyor ya winat9 ada aynı e-maili vermelisin yoksa yatmaz ve sürekli güncellemelisin !!!

Sxrax

Katılımcı Üye
30 Kas 2010
382
0
Kardeş şöyle olabilir mi: Bilgisayara Android emülatör kurarız sonra paypal hesabı açarız ardından senin dediğin yöntemleri yaparız olabilir mi dersin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.