Telefonunuzun açılış animasyonunu THT yapma //'MTG

'MTG

Uzman üye
23 Haz 2015
1,460
7
System32
Herkese merhabalar arkadaşlar sizlere telefon animasyonunuzu THT için yaptığım animasyon ile değiştirmeyi anlatacağım ROOT gereklidir.

ilk olarak animasyonu göstereyim :

6PJ5nP.gif

Animasyonumuz bu arkadaşlar bunu kurmak için root explorer'e ihtiyacınız var google playde bulunmakta oradan indirebilirsiniz.

Kurulum :
bootanimation.zip dosyasını seçip kopylayın ve browserden system klasörünün içinde media(/system/media) klasörünün içindeki bootanimation.zip ile değiştirin. Uyarı verir ve kopyalamazsa uygulamanın sağ üst köşesinde bir kutucuk var onun içinde aşağıdaki şekilde Mount R/W yazar onu

Mount R/O yapın üzerine dokunarak ve bir daha kopyalayın.

Animasyon : Buradan indirebilirsiniz

Oluşabilecek bir sorunda sorumluluk almıyorum

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Ellerine sağlık, kırmızı yazı yatay olsaydı daha iyi olabilirdi bence.

Canious

Uzman üye
13 Şub 2016
1,535
0
M.K.A
Animasyonu biraz daha değişik tarz yapsan daha iyi olurdu aslında ama iyi yinede geliştirmeye çalış biraz daha kendini.

TheMaho

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,089
1
Türkiye
Bu animasyonu yaparken telefonun kendi yedeğini almayı unutmayın. Bu arada animasyon geliştirilmeli.

'MTG

Uzman üye
23 Haz 2015
1,460
7
System32

AfaSino

Kıdemli Üye
3 Eki 2015
2,686
0
Teknolojik
Benim soruma cevap verebilir misin acaba kardeşim :)
Root olmadan olur mu
Benim tel Android 5.1.1 Lolipop :)

Diğer sayfada cevap vermediğiniz için tekrar yazdım

SCK4721

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,302
0
~AREA 51~
yok valla dediklerini aynen yaptım. Ama google playdeki bir uygulama ile otomatik olarak degistirdim. (bu konuyu burada paylaşıp benimde yapmamı sağladığın için TEŞEKKÜRLER) :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.