Telegram ve discord sms bomber nasil yapilir

lqrda1453

Yeni üye
25 Nis 2023
15
0
Merhaba canlar kendime telegram ve discord üzerinden sms bomber yapmak istiyorum ama yapmasını bilmiyorum bilgi verecek olan varmi

xezua

Katılımcı Üye
4 Tem 2023
359
103
Misconfiguration
Merhaba canlar kendime telegram ve discord üzerinden sms bomber yapmak istiyorum ama yapmasını bilmiyorum bilgi verecek olan varmi
Quar ben pek Dc ve tg kullanmıyorum ama
dc ve telegram botu için pc lazım (bildiğim kadarıyla) tg botu içinde Botfather diye birşey olması lazım daha detaylı anlatım için

Telegram:

Bu videolar yardımcı olacaktır iyi günler

discord:

Son düzenleme:

NMSHacking

Yeni üye
4 Haz 2023
36
9
Değerli arkadaş, bu tarz sms boomerlar için GUI ya da komut satırı olarak tercih yapman gerekiyor, bir de kullanıcı denetimi üzerine mi yoksa otomatik olarak çalışan yani istediğin zaman durduramadığın bir bot da olabilir, bu tarz uygulamalarım var benim kodladığım işine yarar mı bilmiyorum ama kaliteli bir şekilde çalışıyor saniyede 600 sms kadar bir performansa ulaşmıştı benimki ama benim cihazın internet bağdaştırıcısı sıkıntılı seninki iyiyse daha yüksek sayılara ulaşabilirsin. Bu arada uygulamayı istersen dm at sana python kodu ya da link atarım.

El Petr

Uzman üye
6 Kas 2022
1,022
518
localhost

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.