Telegram ve Vk Gruplarından Toplu Üye Silme

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
telegram grubumdakı uyelerı toplu olarak sılmek ıstıyorum bunun ıcın bot veya daha farklı bırsey varmı program falan

ıkıncısı ıse vk.com adlı sıtedekı grubumdakı uyelerıde temızlemek ıstıyorum toplu olarak 1000 kısı falan var vede uyelerı sılmekle ugrascak vaktım yok ama gruplarımı kapatmam lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
Cevap: telegram ve vk gruplarından uyelerı toplu sılme

yanı toplu olarak sılınıyor mu kardesım
dostum grub sılınıyor fakat kurucu hesab benım dıger hesabımda ancak o hesaba erısımım yok baktım kı galıba sahıp yetkısı olamsı lazımmıs yonetıcı olmak ıse yaramıyormus

Son düzenleme:

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,704
2
3,005
Cevap: telegram ve vk gruplarından uyelerı toplu sılme

yanı toplu olarak sılınıyor mu kardesım
dostum grub sılınıyor fakat kurucu hesab benım dıger hesabımda ancak o hesaba erısımım yok baktım kı galıba sahıp yetkısı olamsı lazımmıs yonetıcı olmak ıse yaramıyormus

Kurucu sen değilsen, yetki de verilmediyse zaten nasıl silebilirsin ki :)

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
yetkı var hatta deneme amaclı farklı bırı grub kurdu bana yetkı verdı denedım ama olmadı sadece sohbet gecmısını temızledı

help meee

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.