Televizyon Önerisi

MaliTR

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
333
7
Her şehrin ana a101 i vardır, normal bir a101'e 1 2 adet gelirken oraya toptan bir şekilde geliyor ve çok güzel ürünlerde bulabiliyorsunuz. Ben rastlantı olarak 4K bir televizyonu 2500-3000 tl arasında görmüştüm size tavsiyem broşürlerden araştırmak veya bir çalışana sormak olacak, çalışan size sipariş etmenizi söyleyecek ama o ana a101 de mutlaka vardır.

Roviend

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
302
8
૨&#945
Televizyonu ne için alacaksın , öğrenci evine mi, kendi evinin salonuna mı? odana mı? eğer uzun soluklu bakmıyorsan odana veya öğrenci evineyse a -101 bim gibi yerlerde ki televizyonları almanı önerebilirim garip markalı olabiliyorlar ama ben birkaç tanesini görmüştüm çalışır halde ve kurulum sırasında , iş görür televizyonlar. He ama yok ben evimin salonuna koyucam biraz şık birşey olsun kaliteli olsun sağlam olsun arıza cart curt çıkartmasın diyorsan a-101 bim den ziyade vatan gibi yerleri tercih etmeni önerebilirim

Garanti mevzusundan dolayı a-101 ve bim sorun çıkartabiliyorlar misal geçen bir arkadaşa kurulum için geldiler çocuk kurulumu kendi yapmak istedi kurulum için para ödememek istedi şirket olur yaparsın ama malzeme eksik çıkar yada televizyon açılmaz biz karışmayız gibi imada bulundu aklında bulunsun

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.