Temel Seviye Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ErlikTHT

Katılımcı Üye
15 Eki 2019
272
1
5e2K1N.png

KO4cfR.png

Ülkemizde Bir çok kişi Bilgisayar ve teknoloji alanında büyük işler yapmak istiyor, ama çoğunluğu temelden değilde hazır toolar ile işlerini görüyor. Hazır toolara karşı değiliz ama o toolların alta ne yaptığını bilmeden pek yararlı olmaz. Progamlama dillerine direk olarak giriş yapıyorlar, kimine göre doğru olsada bu ,algoritma bilmeden yada bir kodun altta neler yaptığını bilmeden büyük işlere girilmez.

Bilirsinizki Türkçe kaynak çok azdır yukarda saydığım ve sayamadığım konularda, işte bizde Bu Türkçe kaynak sayısını Doğru bir şekilde ve alıntı yapmadan yükselteceğiz. Türk Hack Team'e Teşekkürlerimizi sunarım.

MSN4aO.png

Haftada 1 tane özgün ve kaliteli konu açmak.
Güzel konu açan kişilere küçük hediyelerimiz bulunmaktadır.

Qa3AI7.png

IQGPAA.jpg

zO8GIA.png

@ErlikTHT

LTyaIa.png

@TebriZz

M3z7yc.png

@Ak Ana
@tozgen
@HUMOR1
@KingBattle666
@ShadowGirl
@TolgaHanBeSt
@'Creative
@SinyorBaba
1K10B3.png

Adınız Soyadınız:
Yaşınız:
Kullanıcı Adınız:
Kullanıcı Profil Linkiniz:
Telegram adresiniz(@kullanıcı_adı şeklinde):
Hangi alanlara İlginiz Var:
Başvuru Formunu bana özel mesaj yolu yada telegramdan ulaştıra bilirsiniz.
Form: @ErlikTHT

T32xUI.png

J729WL.png

"Kulübün açılma izni @"Atmaca nickli Kulüpler Genel Sorumlusu'ndan alınmıştır."

Son düzenleme:

PW

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
793
10
:C / Adobe
Genel olarak üyelerin ilk yöneleceği ve faydalanacağı bir kulüp hayırlı olsun şimdiden. :)

Son düzenleme:

Kauai

Üye
12 Nis 2020
86
1
başlayalım
Benim için bundan daha iyi bir klüp olamazdı sanırım.
Bir de bir konu paylaşıldığı zaman bu klübün paylaştığını nasıl anlayacağız ?
Bu forumu tam anlamıyla anlayamadım daha.
Teşekkürler.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Benim için bundan daha iyi bir klüp olamazdı sanırım.
Bir de bir konu paylaşıldığı zaman bu klübün paylaştığını nasıl anlayacağız ?

Mesela düşün ben kulüp üyesiyim. Kulüp görevim olan konuyu açacağım, yayınlayacağım. Konu başlığını şöyle yaparım: "......... xxxxxx ..... -artıkherneyse- / R4V3N * Temel Seviye Kulübü" Nickimi ve kulüp adımı eklerim en basitinden.

Bu forumu tam anlamıyla anlayamadım daha.

Sorun olursa özelden sormaya çekinme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.