Tencent Gaming Launcher ağ hatası

GBF123

Üye
16 Ocak 2019
122
2
tencent launcher amanın ağ hatası meydana geldi diyor nasıl çözücem komple bilgisayardan kaldırdım bidaha yükledim olmadı
resim bu;

BaY3Qp.png

https://i.hizliresim.com/BaY3Qp.png

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
GBF123
bu dediğin oyun pc için pubg değilmi , tentect game , kardeşimde oynuyordu, tabi ben windows 7 enterprise64 bit kullanıyordum, antvirüs devre dışı oynuyordu ve dns ayarları 8.8.8.8 - 8.8.4.4 dü hatasız giriyordu .

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Process Hacker bu programın mantığı nedir ?

Process Hacker uygulamasının mantığını basite indirecek olursak görev yöneticisinin gelişmiş hali diyebiliriz. Görev yöneticisinde görevini sonlandırmak istediğimiz herhangi bir işlemi izin verilmediğinden dolayı yapamadığımız takdirde bu programda sorunsuz bir şekilde yapabiliyoruz.

indirdim fakat aow.exe diye birşey yok açılan sekmelerin hepsine baktım

Sekmelerin hepsine bakmanıza gerek yoktur, CTRL + K veya sağ üstteki boşluğa aow yazmanız yeterlidir.

aow.exe windows 10 da mevcut değil.

aow.exe Windows 10'da da mevcuttur.

ne yapmam lazım peki şimdi benim programda windows 10 için ?

asdasdasdada.png

İlgili kesimde ki aow.exe ağacının işlemini sonlandırıp tekrar başlatmanız gerekmektedir.​

GBF123

Üye
16 Ocak 2019
122
2
Process Hacker uygulamasının mantığını basite indirecek olursak görev yöneticisinin gelişmiş hali diyebiliriz. Görev yöneticisinde görevini sonlandırmak istediğimiz herhangi bir işlemi izin verilmediğinden dolayı yapamadığımız takdirde bu programda sorunsuz bir şekilde yapabiliyoruz.

Sekmelerin hepsine bakmanıza gerek yoktur, CTRL + K veya sağ üstteki boşluğa aow yazmanız yeterlidir.

aow.exe Windows 10'da da mevcuttur.

asdasdasdada.png

İlgili kesimde ki aow.exe ağacının işlemini sonlandırıp tekrar başlatmanız gerekmektedir.​

böyle bir kısım çıkmıyor bende

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.