Teog Hakkında Bakarmısınız?

GibiWalker

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
388
0
Belirsiz
Abilerim ve kardeşlerim ben şimdi bu sene teoga gircem tamam küçük olabilirim :D neyse şimdi ben 7.sınıftayken aklım hep başka yerdeydi sürekli oyun site hack falan ugrasırdım dersi dinlerdim ama anlamazdım tahtaya kalkardım bir mtematik sorusunu 5 dakikaya anca çözerdim. şimdi ben teoga gircem bilgisayar telefon olmuycaak her türlü teknolojik aleti kaldırcam ama bir şey var! NASIL ÇALIŞICAM genellikle teog zor diyorlar inanmam ama önceki senenin konuları çıkarsa eğer 8. sınıfta hocalar onları anlatırmı sizce?

Birde Nasl Çalışmalıyım illaki bu forumda benim gibi geçmiş bir çok kişi vardır diye tahmin ediyorum ne yapmalıyım teogdan toplam 10 yanlış en fazla çıkarmam lazım nasıl yaparım bunu? Yardımlarınızı bekliyorum! <3

Drve

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
557
0
Abilerim ve kardeşlerim ben şimdi bu sene teoga gircem tamam küçük olabilirim :D neyse şimdi ben 7.sınıftayken aklım hep başka yerdeydi sürekli oyun site hack falan ugrasırdım dersi dinlerdim ama anlamazdım tahtaya kalkardım bir mtematik sorusunu 5 dakikaya anca çözerdim. şimdi ben teoga gircem bilgisayar telefon olmuycaak her türlü teknolojik aleti kaldırcam ama bir şey var! NASIL ÇALIŞICAM genellikle teog zor diyorlar inanmam ama önceki senenin konuları çıkarsa eğer 8. sınıfta hocalar onları anlatırmı sizce?

Birde Nasl Çalışmalıyım illaki bu forumda benim gibi geçmiş bir çok kişi vardır diye tahmin ediyorum ne yapmalıyım teogdan toplam 10 yanlış en fazla çıkarmam lazım nasıl yaparım bunu? Yardımlarınızı bekliyorum! <3
Kardeşim ben teoga girdim sadece 8.sınıf çıkıyor ve okulun yaptığı sınavlardan daha kolay gerçekten kulağ biraz saçma geliyo olabilir ama teoga girmiş biri olarak sölüyorum ve kaynak konusuna gelince karakök anafen zekaküpü kaynakları baya iyidir zekaküpünün kaynağndan 1 tane teog sorus çıktı ben bu kaynakları öneririm

mucanlıube

güzel günler dileğiyle
28 Haz 2016
219
6
Dostum bende geçen sene teoga girdim teog zor değil ama kolayda değil günde300-400 soru çözersen 10 yanlış için yeterli olacaktır tabi bilgisayar televizyona bakmamalısın

Teoga en yakın yayın bilfendir

GibiWalker

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
388
0
Belirsiz
Kardeşim ben teoga girdim sadece 8.sınıf çıkıyor ve okulun yaptığı sınavlardan daha kolay gerçekten kulağ biraz saçma geliyo olabilir ama teoga girmiş biri olarak sölüyorum ve kaynak konusuna gelince karakök anafen zekaküpü kaynakları baya iyidir zekaküpünün kaynağndan 1 tane teog sorus çıktı ben bu kaynakları öneririm

saol kardeşim çok yardımcı oldun zaten okul başlasın günlük 500 soruuçözmeye başlıycam

MrAlpix

Üye
30 Tem 2016
87
0
Samsun
Ben girdim bu sene bitti hiç çalışmadım dershanede dinledim sadece 425 aldım çok iyi olmasada fena değil sen çalışırsın basit zaten eski konulardan bazılarından çıkıyor mesela kesirler felan ama yaparsın.

100leech

Üye
11 Haz 2016
229
0
yanlış anlama böbürlenmiyorum teoga ilk giren nesildenim 480 puan aldım ve gerçekten dikkatsizlikten 2 mat yanlışı yaptım (örneğin birinde: üçgenin alanını bulurken 2ye bölmeyi unutmuşum) o kadar basit hatalar anlayacagın eğer onları yapmasam daha iyi puan alabilirdim haslı kelam günü gününe soru çöz ve dikkatli ol cok dikkatli ol

53Mustafa53

Yeni üye
12 Şub 2016
34
0
Rize
Bak Ben Sana Tavsiye Vereyim Youtube De Tonguç Akademi Diye Bir Sayfa Var Ona Gir Videolar Hem eğlenceli hemde güzel teog için ozel video bile yapıyor tavsiye ederim TEŞEKKUR BUTONNUNA BASMAYI UNUTMA LÜTFEN :D

Gryphon

Uzman üye
19 Nis 2016
1,316
1
$from = ist;
Aga hergüne en az 100 soru çözmelisin sürekli yanlışlarına çalışman lazım dershane işi yalan bence boşuna para verme git ona vericeğin parayla test kitabı - deneme sınavı al düzenli çalış ve en önemlisi 1. Teogdan sonra kendini salıverme başarılar

yusufps

Üye
21 Eki 2015
186
0
Kardeş Öncelikle TEOG abarttıkları kadar zor bir sınav değil sadece günde 3 tane sınava gireceksin o kadar ben bilgisayarla telefonla hiç irtibatımı kesmedim hatta ilk sitemi 8. sınıfta kurdum dersi derste dinlesen bu senin için yetebilir :D

MrAlpix

Üye
30 Tem 2016
87
0
Samsun
Basit olur emin ol her geçen sene kolaylaşıyor ben çalışmadan 9 yanlış yaptım ikincisinde 1. de batırmıştım 20 yanlış felandı ama bak dersleri dinle yeterli olur bide her okulda anladıktan sonra dersleri evde soru çöz tekrar işi yalan soru çöz pekişsin konular dershaneye gidecen mi

ZaxLea

Uzman üye
31 Tem 2016
1,183
2

ben bu sene liseye geçtim benim girdiğim zordu önceki senelerin teogunu çözdüm 3 en fazla 4 yanlışım çıktı ama bu sene 9 yanlışım vardı baya tepki gösterdiler o yüzden şimdiki teog kolay olur diye tahmin ediyorum.Zekaküpü yayınlarından çöz sürekli sana tavsiyem ne zaman bi kitap alcak olrsan önceliği zeka küpüne ver denemeleri falan zeka küpü al çünkü mutlaka an ez 2soruları teogda çıkıyor onların.Sana başka bir kaynak vereyim
https://tongucakademi.com/
bu sitede her konunun videosunu çekiyorlar anlatımları çok iyi ve teog yaklaşınca haftada 3 kere falan canlı yayın yapıyolar akşamları youtubeden ve şimdi adını unuttum bir canlı yayın sitesi vardı oradanda yapıyolar yayını.Yayından önce ne zaman yapılcanı sölüyolar.2.teoga 50 gün kala çalışma takvimi falan bile hazırlamışlardı bu siteyi şiddetle tavsiye ediyorum.Sen her gün bu siteden ve defterinden kitabından tekrarını yap soru çöz arada pc yle falanda uğraş ki kafan dağılsın,okulda dersini çok dikkatli dinle 10 u bırak 5in altında yanlış bile yapabilirsin ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.