Terfi etmekte en zorlandığınız rütbe?

Terfi etmekte en zorlandığınız rütbe?

• Üsteğmen

Oy: 2 7.4%
  • Yüzbaşı

Oy: 0 0.0%
  • Binbaşı

Oy: 0 0.0%
  • Yarbay

Oy: 1 3.7%
  • Albay

• Tuğgeneral

• Öyle bir sıkıntım olmadı

Oy: 20 74.1%

• Kullanılan toplam oy
    27

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
Terfi etmekte en zorlandığınız rütbe veya size terfi süreniz en uzun gelen rütbe nedir?
Benim albay.

Son düzenleme:

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Öyle bir sıkıntım olmadı kardeş ,, yardım etmeye konu açmaya hevesliydik hala öyleyiz ,, bir de baktık tuğ olmuşuz :)

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Arkadaşlar Rütbelere Bukadar Takmayın Kafanızı :) Forum İçin Çalışın Edin Zaten Mesaj Sayınız Yükseleceği İçin Rütbe Atladığınızda Göreceksiniz :) Hem Rütbe Atlamanın Bir Faydası Olmuyo :)

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
Arkadaşlar ben size sadece bir soru sordum. Lütfen soruya cevap yerine, yorum yapmak suretiyle post kasmayalım.

54kanarya54

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
901
0
İstanbul
Ne gerek var yönetime girmeye :) sorumluluk istiyen bir iş böyle çok iyi kafam estiği zaman girip konumu mesajımı yazıp çıkıyorum yetkili olduğun zaman foruma belirli bi zaman ayırman gerekiyor benim görüşüm böyle başkalarının görüşlerinide saygı duyarım.

ByDoldis

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,147
2
/dold.htm
Yüzbaşı :D
Arkadaşlar yönetime girmek için illa 100lerce konu veya mesaj atmanıza gerek yok önemli olan özgün ve insanların işine yarayacak konular ve mesajlar atmak.Şöyle düşünmeyin asla benim 5000 mesajım 1000 konum var kesin yönetime alırlar gibi, az sayıda mesaj ve konu ilede yönetime alınabilirsiniz örnek ByDoldis.Amacınız konu açmak,her konuya mesaj atmak değil işe yarar kaliteli konular açmak olmalıdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.