Çözüldü termal macun

zodiac67

Yeni üye
21 Haz 2013
27
0
Selamun Aleyküm laptobum çok ısınıyor mavi ekran hatası verip resliyor bu yüzden termal macun alıp gerekli yerlere sürücem önerdeğiniz bi marka var mı ? var ise link ile yardımcı olursanız güzel olur bu arada hava üfleyen bir aletle laptobun bakımını yapıyorum ama 2-3 yıldır hiç macun falan sürmedim sürsem bu sıcaklıklar düşer mi ? ne kadar düşer ?

Son düzenleme:

SSdarkteam

Üye
12 Ara 2015
76
1
Tahminimce iyi bir macunun 5-10derece daha az degerler gostereceğini duşunuyom. Sana tavsiye olarak NOCTUA NT-H1 macunu oneririm şu anda tartışmaya acık olsada en iyisi sayılır. Laptobun termal ped kullanıyo olabilir acarken değişik bir katman gorursen şaşırma alcaksan bu hususa dıkkat et cunku buraya macun surersen bakır plak havada kalabilir.

asdardar

Üye
14 Tem 2014
132
0
hocam zaten çok alternatifin olmuyacak .. gideceğin bilgisayar mağazasındada max iki seçenek olur biri 20 tl diğeri 50 tl civarı .. bana kalırsa çok farketmiyo macunda kalite zira kısa dönemli tedavi olcak nasılsa.. çoğu ısınmada temel sorun her zaman fanın yetersizliğidir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.