Termux çalışmıyor

ayarsizfedai

Katılımcı Üye
17 Şub 2019
376
4
177
root@kali :~
Termux resmi olarak değil anladığım kadarıyla sadece sende çalışmıyor. Güncellemeleri kontrol et (play store üzerinden) güncelleme yoksa ayarlardan önbelleği ve verileri temizleyip tekrar başlat. ( daha önce kurduğun tüm tool ve programların gider.)

İnterestHacker

Katılımcı Üye
24 Mar 2022
333
2
89
Dünya
Termux resmi olarak değil anladığım kadarıyla sadece sende çalışmıyor. Güncellemeleri kontrol et (play store üzerinden) güncelleme yoksa ayarlardan önbelleği ve verileri temizleyip tekrar başlat. ( daha önce kurduğun tüm tool ve programların gider.)
Ben bu hatayı şöyle düzelttim:
Buradan indiriniz.
Buradan indir. İzni verip kurulumu yap. Ve tekrar dene. Bu işe yarayacaktır.
Play Store'dan neden indirmiyorsun diyenler olacaktır. Çünkü Play Store'dan indirince hata veriyor zaten. Versiyon eskiydi galiba. Verdiğim bağlantı çok güvenilir olan play store alternatifi f-droid'tir.

Virustotal: VirusTotal

Son düzenleme:

ayarsizfedai

Katılımcı Üye
17 Şub 2019
376
4
177
root@kali :~
Buradan indiriniz.
Play Store'dan neden indirmiyorsun diyenler olacaktır. Çünkü Play Store'dan indirince hata veriyor zaten. Versiyon eskiydi galiba.
Doğrudan indirme bağlantısı... vt'siz hiç bişe indirmiyorum hocam ve de problem benim değil.

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,439
22
3,142
Ağ Kablolarında Geziyor
Buradan indiriniz.
Play Store'dan neden indirmiyorsun diyenler olacaktır. Çünkü Play Store'dan indirince hata veriyor zaten. Versiyon eskiydi galiba.
++ evet , şikayetler genelde bunun üzerine geliyor. Çünkü play storeden termux'a güncelleme gelmiyor. O yüzden F-droidden indirin.

papel coff

Yeni üye
8 Ocak 2023
5
0
temuxsu play storeden indirmeyiniz son sürüm olduğu için hata verecektir
f droid i tarayıcınız üzerinden indirin oraya termux yazıp son sürümü indirin
bu işlem belki sorununuzu çözebilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.