termux hakkında sorum

Rysiann

Yeni üye
29 Kas 2019
2
0
Öncelikle selamün aleyküm dediğim gibi aranızda yeniyim termux programina çok merak saldım fazla bir bilgim yok bana yardım edebilecek termux hakkında bana destek çıkabilecek biri var mı

Moderatör tarafında düzenlendi:

FiiqX

Yeni üye
20 Kas 2019
10
0
Cevap: Merhaba yeni üyeyim bakarmisiniz desteğe ihtiyacım var

Aramıza Öncellikle Hoşgeldin

Termux Nedir?
Termux Google Play Storeden İndirebileceğin Bir Yazılım Programıdır

Termux İle Ne Yapabilirim?
Termux İle İnstgram Şikayet Botu, SMS Bombası, Siteye DDOS/DoS Atma, İnstgram Hesap Çalma. Ve Daha Fazlası.

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,967
18
907
Siber

Play Store'dan Termux'u indir. Forumda termux toollarının kurulum kodları mevcut. Adım adım gösteriliyor. Google arama yerine "tht termux" yazdığında forumdaki termux konuları önünde listelenecektir. Takıldığın yer olursa,kuramadığın tool olursa eğer "Yardım Merkezi"ne konu açabilirsin.

Saeva

Üye
24 Ağu 2019
119
4

Altta verdiğim linklere bakabilirsin.
1.https://www.turkhackteam.org/siber-guvenlik/1775583-termux-programi-hakkinda-genel-bilgi.html
2.https://tutarlios.blogspot.com/2019/03/termux-nedir-nasl-kullanlr-tutarlios.html?m=1

Venzy

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
315
1
Artvin

İstediğin Termux konusunu Youtubeden bulabilirsiniz.Basit bir program zaten hemen çözersiniz

Flickr

Yeni üye
8 Kas 2019
2
0
Cevap: Termux

Arkadaşlar pkg intisall git kodunu girdiğim de do you want to continue? [Y/n] diyor. Bunu nasıl geçebilirim. Yeniyim çok merak saldım bilenler anlatabilir mi?

Rapture

Kıdemli Grafiker
16 Eyl 2018
3,589
4
1,430
Black Sheep
Cevap: Termux

Termux

Termux, bilgisayardaki linux sisteminin android versiyonudur. Hack/python v.b. toolları kurarak linuxtaki işlevi görebilirsiniz.

Termux’a python kurma

Kod:
pkg install python

Termux’a github aracı kurma

Kod:
pkg install git

Github aracının kullanımı

Kod:
git clone ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.