Termux hk.

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
Merhaba, termuxa güncelleme geldikten sonra 2.bir termux uygulaması oluştu. Girdiğimde ise pkg-touch vb komutlar çalışmıyordu. Sizce neden bu? Düzeltmeyi nasıl yaparım?

Çakma Madara'

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
350
0
fail-safe modu güvenli bir moddur. Güvenli modda erişip işlem yapabileceğiniz bölümlere açıktır. Normal mod ile işlerinizi görebileceğinizi düşünüyorum.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhaba, o kısımda daha çok bir hesaba vs. bağlantı kuracağınız zaman kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse SSH bağlantı yapacağınız zaman kullanabilirsiniz, termux'un ek olarak çıkardığı bir sürümdür.

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
fail-safe modu güvenli bir moddur. Güvenli modda erişip işlem yapabileceğiniz bölümlere açıktır. Normal mod ile işlerinizi görebileceğinizi düşünüyorum.

Merhaba, o kısımda daha çok bir hesaba vs. bağlantı kuracağınız zaman kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse SSH bağlantı yapacağınız zaman kullanabilirsiniz, termux'un ek olarak çıkardığı bir sürümdür.

Teşekkür ederim. Peki komutları geri getirebileceğim bir şey yok mu? ls cd dışında hepsi gitmiş

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Merhabalar,
Aynı Termux bana da geldi ama ikincisinde işlem olmuyor.
Sanırsam birincisi çökerse ikincisinde düzeltilecek.
Wiki :
https://wiki.termux.com/wiki/Recover_a_broken_environment

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.