Termux için Phishing Tool

marceline.

Yeni üye
24 May 2024
22
2
Termux üzerinde tool sayesinde basitçe phishing yapabilecegim bir tool var mi?
Bir de diyelim ki yaptım bu link'i gerçekçi kılmanın bir yolu yok mu? çünkü daha önce kali'de yaptığımda tool bana saçma bir domain ile verdi, en alakasız kişinin bile anlayabilecegi tarzdan.
Toplamak gerekirse kısaca istediklerim :

Termux üzerinden Phishing yapmak için tool (rehberi varsa daha iyi olur ben bulamadım)

Tool sonucu elde ettiğim link i gerçekçi yapmak domainini değiştirmek

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
28 Haz 2023
2,797
1,135
Arkana bak
Merhabalar,

Tool (Aracı görüntülemek için tıklamanız yeterlidir)

Zphisher kullanmak veya kurmak isterseniz Buyrun.
Bunun dışında ravana adlı bir toolda var onada tarayıcınıza Github ravana yazarak bulabilirsiniz.
Link maskeleyerek kurbanınızı daha iyi kandırabilirsiniz onun için de Bu konuya bakabilirsiniz.

İyi forumlar.

marceline.

Yeni üye
24 May 2024
22
2
Merhabalar,

Tool (Aracı görüntülemek için tıklamanız yeterlidir)

Zphisher kullanmak veya kurmak isterseniz Buyrun.
Bunun dışında ravana adlı bir toolda var onada tarayıcınıza Github ravana yazarak bulabilirsiniz.
Link maskeleyerek kurbanınızı daha iyi kandırabilirsiniz onun için de Bu konuya bakabilirsiniz.

İyi forumlar.
Zphisher ile yaptım Instagram ve cloudfare i seçtim sonra default port oluştur dedim maskelemek istiyor musun dedi "n" dedim
Ancak karşıma unable to generate links try after turning on the hotspot diye bir hata çıktı bağlantı noktası açmamı istiyor diye yorumlayın mobil veri ve kişisel bağlantı noktası açtım ama yine aynısı ne yapmam lazım?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.