Termux Instagram kurulumu

Zehir45

Yeni üye
10 Nis 2019
42
0
Merhaba arkadaşlar ben bu kanaldan izledim ama yapmaya geldiğimde hata oluşuyor. Sanırım biraz eksik anlatılmış yani sıfırdan değil.Örnegin python2 kurulumunu filan anlatmamış. Sizden ricam bu kodları yazabilir mısınız? İsterseniz sizde deneyebilirsiniz çalışıyormu diye. Şimdiden çok teşekkür ederim.
https://youtu.be/9h86HZAB1Jw

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
İlgili komut ile python2'yi indirebilirsiniz.
pkg install python2
Ek olarak hata aldığınız başka bir durum var ise onu da paylaşırsanız çözüme yardımcı olabiliriz.

Zehir45

Yeni üye
10 Nis 2019
42
0
Merhaba,
İlgili komut ile python2'yi indirebilirsiniz.
pkg install python2
Ek olarak hata aldığınız başka bir durum var ise onu da paylaşırsanız çözüme yardımcı olabiliriz.

Python2 yı indirdim ama hala böyle bir hata geliyor. Ne yapmam gerekiyor. Birde siz kursanız Instagram ı çalışacak mı diye?
cd Instagram
$ ls
Executable lib
LICENSE pass.txt
README.md requirements.txt
diff.py test_proxies.py
instagram.py
$ python2 instagram.py -h
Traceback (most recent call last):
File "instagram.py", line 7, in <module>
from lib.bruter import Bruter
File "/data/data/com.termux/files/home/Instagram/lib/bruter.py", line 6, in <module>
from .browser import Browser
File "/data/data/com.termux/files/home/Instagram/lib/browser.py", line 7, in <module>
from requests

Merhaba
Videoyu İzliyebilirsiniz.
https://youtu.be/WZnLCNdtmyA
İyi Forumlar

Python2 yı indirdim ama hala böyle bir hata geliyor. Ne yapmam gerekiyor. Birde siz kursanız Instagram ı çalışacak mı diye?
cd Instagram
$ ls
Executable lib
LICENSE pass.txt
diff.py test_proxies.py
instagram.py
File "/data/data/com.termux/files/home/Instagram/lib/bruter.py", line 6, in <module>
File "/data/data/com.termux/files/home/Instagram/lib/browser.py", line 7, in <module>
from requests

Moderatör tarafında düzenlendi:

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
cd Instagram
$ ls
Executable lib
LICENSE pass.txt
diff.py test_proxies.py
instagram.py
from requests

Tekrardan merhaba,
İlgili komutu girdikten sonra tekrar dener misiniz?
pip install -r requirements.txt

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.