Termux Metasploit Kurulumu !

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Selamlar sayın Türk Hack Team üyeleri,

Bu konumda
Termux'a nasıl M€tasploit'i kuracağımızı anlatıcam.

Öncelikle Termux'umuzu güncelleyelim.

pkg update -y

Daha sonra M€tasploit'i kurmak için wget'i indirelim.

pkg install wget -y

wget'imizi indirdik şimdi M€tasploit'i indirelim.

wget https://raw.githubusercontent.com/evildevill/tmetasploit/master/tmetasploit.sh

Şimdi de asıl kurulumu başlatalım.Bu işlem uzun sürecektir.

bash tmetasploit.sh

Evet kurulumumuz yaklaşık 20 dakika sonra bitti.

Şimdi msfconsole yazarak test edelim.

Evet msfconsole yazdığımızda console açılıyor.Kurulum başarılı.

Şimdi msfvenom'dan oluşturduğumuz payload'ımızı karşı tarafa atıp çalışıp çalışmadığını test edelim.

Gördüğünüz üzere M€TASPLOİT'İMİZ çalışıyor.

Umarım konuyu beğenirsiniz :)

Darkfoq

Yeni üye
18 Haz 2021
27
12
Bolu
Her beğeni bir helal olsunnnn....
Hocam çok uzun zamandır bunu arıyordum.Eskiden pkg install metasploit yazınca kuruyordu ama şimdi kurmuyor.Helal olsun valla.Bu konuyu herkesin görmesi lazım bence.Çok sağolun.

Mr.Robot

Yeni üye
19 Haz 2021
24
5
Burdur
Kralsın varya adamsınız.Her yerde bunu arıyorduk.Konuyu beğendim :) Bu arada termux konuları atıyor musunuz bu konu haricinde ?

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
güzel olmuş abi

Teşekkürler

Her beğeni bir helal olsunnnn....
Hocam çok uzun zamandır bunu arıyordum.Eskiden pkg install metasploit yazınca kuruyordu ama şimdi kurmuyor.Helal olsun valla.Bu konuyu herkesin görmesi lazım bence.Çok sağolun.

Çok teşekkür ederim :) Termux'da en güzel toollardan biri bence metasploit.Herkesin görmesi için buraya attım :)

Kralsın varya adamsınız.Her yerde bunu arıyorduk.Konuyu beğendim :) Bu arada termux konuları atıyor musunuz bu konu haricinde ?

Çok teşekkür ederim :) Evet konularım genellikle Termux üzerine.Profilime girip konularımdan bulabilirsiniz :)

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
631
137
süper konu çoğu kişi bunu öğrenmek için bir sürü araştırma yapıyor ellerine sağlık

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
süper konu çoğu kişi bunu öğrenmek için bir sürü araştırma yapıyor ellerine sağlık
Teşekkür ederim.Termux kullanan kişiler bunu öğrenmek için baya araştırma yapmış anlaşılan.Google'a "termux me" yazınca direkt metasploit kurulumu çıkıyor.Fakat hiç doğru sonuç alan yok.Umarım bu konuyu araştıran kişiler görebilir.

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Usta sorunsuz çalışıyormu? Ben en son indirdiğimde termuxu hata veriyordu. Metasploit kuramamıştım😊

Eline Emeğine Sağlık

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Usta sorunsuz çalışıyormu? Ben en son indirdiğimde termuxu hata veriyordu. Metasploit kuramamıştım😊

Eline Emeğine Sağlık
Selamlar,

Evet metasploit son zamanlarda kurulamaz hale geldi ve hiçbir yerde doğru dürüst kaynak yok.Uzun uğraşlar sonunda kurmayı başardım.En son bu sabah saat 4.10 civarında test ettim ve başarılı bir şekilde çalışıyor,bir sorun olursa burdan sorabilirsiniz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.