Termux nedir? Termux Hack Paketi

YamanEfkar

Üye
20 May 2018
174
29
Tartarus
Termux Nedir?

Termux Android cihazlarda kullanabilen bir konsoldur. Android cihazların çekirdeği Linux çekirdeğidir. Bu sebeple Termux bildiğimiz Linux terminalinin mobil versiyonudur. Herhangi bir linux dağıtımında yapabildiğimiz her şeyi (neredeyse) Termux üzerinden yapabiliriz.

Bu gün sizlere daha önce hazırlamış olduğum android hack paketini paylaşıyorum.Bu paketi daha önce ders verdiğim başka bir grup için hazırlamıştım kısmet sizlereymiş.İçindekilerin SS ' inide gördüğünüz gibi içinde baya ders var, 26 ila 27 tanesi Videolu anlatım .Her ders dosyasının içinde hem video hem videoda kullandığım komut listesi hemde O dersin detaylı anlatımını konu aldığım metinler mevcuttur.
Not: Daha önce bu hack paketimi paylaşmıştım fakat linkte sıkıntı falan oldu.Bu sayede hem konu güncellendi.
İçindeki Derslerin SS 'i
0zVLdR.jpg
Örnek bir ders klasörünün içi

Az2gaz.jpg

Virüs Total

https://www.virustotal.com/#/url/712...12f755/details

İndirme Linki
Kod:
https://mega.nz/#!3aolUQhL!cMoy-5yS2PQMhuzIYgE8CbRPOKeEKBcKOTvxhWOMeAk
Not: Dosyanın Boyutu 1019 Mb.
Rar şifresi: 18a17a16b

Moderatör tarafında düzenlendi:

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,815
3
24
DARKWEB
eskiden termux suz yapamazdım taki telefonumun anakartı yananakadar gerçekten hackle uğrasan herkesin bilmesi gerekn bir sistem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.